صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مديرمنطقه چهار عمليات انتقال گاز ايران اظهار کرد:

انتقال پايدار از اولويت هاي منطقه چهار عمليات گاز ايران در فصل سرما

تمام تلاش مجموعه منطقه چهار عمليات انتقال گاز ايران بر آن است كه با انتقال پايدار و كامل گاز در فصل هاي سرد سال و با رعايت صرفه جويي و مصرف بهينه مشتركين محترم، سرما در خانه هاي آنها در سطح حوزه عملياتي منطقه احساس نشود.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملي گاز ايران، محمد كامل مدير منطقه چهار عمليات انتقال گازايران، ضمن بيان مطلب فوق در تشریح مهم ترین اقدامات برای انتقال پایدار گاز طبیعی در فصل زمستان ، افزود: براساس برنامه زمان بندی تعریف شده، در6 ماه ابتدایی سال جاري کلیه برنامه های پیش بینی شده تعمیر و تعويض قطعات توربوکمپرسورهای تأسیسات تقویت فشارگاز منطقه انجام شده است.

وي با اشاره به انتقال ماهيانه حدود 800 میلیون متر مکعب گاز از اين منطقه، از آمادگی منطقه براي افزایش ظرفیت انتقال گاز در منطقه چهار عملیات گاز خبر داد و اظهار داشت: برای افزایش راندمان انتقال گاز لازم است حجم تولید گاز در بخش بالادست افزایش یابد تا به تبع آن، بتوان ظرفیت جا به جایی و انتقال گاز را نیز افزایش داد.

مدیر منطقه چهار عملیات انتقال گاز ايران از آمادگي براي انتقال گاز مورد نياز از سوي خطوط لوله اين منطقه در فصل سرماي امسال خبر داد و تصريح كرد: به ‌اين منظور، در نيمه نخست سال جاري عمليات پيگراني و انجام نشت‌يابي و اجراي پروژه‌هاي ايمن‌سازي در خطوط اين منطقه انجام شده وكاركنان اين منطقه آمادگي لازم جهت مقابله با هرگونه بحران را در آستانه فصل سرما و افزايش مصرف گاز در سطح  استان هاي تحت پوشش عملياتي منطقه دارند.

كامل با اشاره به موقعيت استراتژيك منطقه چهار عمليات افزود: با توجه به قرار گرفتن مصرف كنندگان اين منطقه در سرشاخه هاي توليد و با نگرشي به حوادث، اتفاقات و ميزان مصرف گاز در زمستان سال هاي قبل، ضرورت دارد پيش از آغاز فصل سرما؛ تجهيزات، امكانات و لوازم يدكي مورد نياز جهت تعمير خطوط لوله و تاسيسات را فراهم کرده كه در اين راستا در منطقه اقدامات لازم انجام شده است.

وي با اشاره به نقش حياتي گاز طبيعي در زندگي روزمره مردم و صنايع، هوشياري و دقت نظر كاركنان را خواستار شد و ابراز اميدواري كرد: زمستان امسال را نيز به همت و تلاش مضاعف كاركنان منطقه در عرصه انتقال گاز بتوانيم بدون هيچ موانع و بحراني، مراتب پايداري انتقال گاز را فراهم کنيم.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/05 - ١١:١٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1256