صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

انجام مميزي داخلي سيستم هاي مديريت يكپارچه (IMS) در منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران

رويكرد و فعاليت هاي منطقه 8 عمليات انتقال گاز در قالب مميزي داخلي سيستم هاي مديريتي يكپارچه (IMS)، مورد بررسي و سنجش قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، در افتتاحيه مميزي داخلي، يداله بايبوردي، مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران، مميزي داخلي سيستم هاي مديريتي يكپارچه را بسيار موثر توصيف کرد و گفت: اميدواريم اين مميزي بتواند فضاي تبادل تجربيات را در جهت بهبود عملكردها و فرآيندها ايجاد کند.

بايبوردي افزود: تمامي پرسنل اين منطقه سعي بر آن دارند در چارچوب فرايندهاي شركت  انتقال گاز و در جهت انتقال پاك، ايمن، پايدار و بهره ور گاز و همچنين ارائه خدمات بهينه به ذي نفعان، طبق قرارداد و تحقق اهداف عاليه سازمان به نحو احسن گام بردارند.

در ادامه، وردي‌زادگان، سرمميز سيستم مديريت يكپارچه (IMS) شركت انتقال گاز ایران ضمن ابراز خرسندي از حضور در منطقه 8 عمليات انتقال گاز، يكپارچه سازي سيستم هاي مديريتي را مهم ترين عامل موفقيت و تعالي هر سازمان دانست.

وی افزود: با يكپارچه کردن نظام‌هاي مديريتي در سطح شركت انتقال گاز، فضاي مناسب براي تبادل تجربيات موفق در شركت هاي زيرمجموعه ايجاد و حداقل ها بررسي شده و فرصت بهبود براي يك سازمان مهيا مي‌شود؛ چراكه عدم انطباق ها نشان دهنده اين است كه يك سازمان اين فرصت را دارد که بهتر از اين نیز مي‌تواند كار كند.

سر مميز شركت انتقال گاز ايران، اظهار داشت: سيستم هاي مديريتي يكپارچه، یک سازمان را قادر می سازند تا میزان موفقیت های خود را در اجرای برنامه ها در مقاطع زمانی مختلف مورد بررسي قرار داده و نقاط قوت و قابل بهبود خود را شناسایی و با تعريف و انجام پروژه ها و برنامه های بهبود به سمت يكپارچه سازي حرکت کند.

اهداف و برنامه هاي نظام سيستم هاي مديريتي يكپارچه

در ادامه، عليرضا رحمت نژاد، ریيس تحليل سيستم ها و مديريت انرژي و مدير تعالي منطقه 8 عمليات انتقال گاز، به بررسي اهداف و برنامه هاي نظام سيستم هاي مديريتي يكپارچه در منطقه پرداخت.

رحمت نژاد با ارايه رهنمودهاي لازم در خصوص يكپارچه سازي سيستم هاي مديريتي در سطح شركت انتقال گاز افزود: هدف اصلي مميزي، فرآيندهاي منطقه را ايجاد ارزش سازماني از طريق بهينه سازي فرآيندها اعلام کرد.

وي در ادامه ضمن تشكر از تيم مميزي و تمامي مسئولين منطقه، گزارش تحليلي در ارتباط با وضعيت اقدامات اصلاحي و پيشگيرانه، بازخورد مشتري، پايش و اندازه گيري فرآيندها و پايش و اندازه‌گيري اهداف استراتژيكي را ارائه كرد.

بنا بر اين گزارش، پس از مراسم افتتاحيه، مميزي داخلي سيستم‌هاي مديريتي يكپارچه ISO50001:2011، ISO45001:2018، ISO14001:2015 و ISO9001:2015، مطابق با برنامه زمانبندي شروع و تيم مميزي شركت انتقال گاز در اين دوره تمامي فعاليت ها، رويكردها و نتايج واحدهاي منطقه 8 عمليات انتقال گاز را مورد بررسي و مميزي قرار دادند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/06 - ١٠:٢١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1895