صفحه اصلی > خبرها > نمايشگاه‌ 


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت پالایش گاز فجرجم:

پاک ترین، ایمن ترین و پایدارترین شرکت پالایشی گاز؛ چشم انداز شرکت پالایش گاز فجرجم در افق1404

سال ۹۷ سالی موفق برای شرکت پالایش گاز فجرجم در جهت تولید پایدار، مستمر و ارائه خدمات خوب و ارزشمند بوده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، عبدالصمد نجفی مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجرجم درحاشیه بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ضمن بیان مطلب فوق، افزود: در این راستا در سال گذشته 21 میلیارد متر مکعب گاز از سوی شرکت پالایش گاز فجرجم فرآورش شد که نسبت به سال 96 ، 8در صد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: همچنین در سال گذشته 4.2 میلیون بشکه میعانات گازی و حدود 32 هزارتن LPG تولید شده است.

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود در خصوص برنامه شرکت برای افزایش تولید در سال جاری گفت: بنا داریم با دریافت 50 میلیون متر مکعب گاز در روز از پارس جنوبی تولید روزانه خود را به 85 میلیون متر مکعب در روز برسانیم تا تعهد شرکت برای 25 میلیارد مترمکعب گاز در سال جاری انجام شود.

وی در ادامه سخنان خود به تعمیرات اساسی در شرکت پالایش گاز فجرجم اشاره کرد و گفت: پروژه های مهمی در شرکت در حال انجام است که مهمترین آن پروژه تعمیرات اساسی است که هر ساله جهت آمادگی تولید پایدار و مستمر انجام می‌ شود که در این راستا طی سال گذشته حدود 9 میلیون و 200 هزار ساعت کار بدون حادثه در شرکت  انجام شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: این شرکت توانست با توجه به وجود تحریم‌های خصمانه علیه کشورعزیزمان با همت، همکاری و همدلی همه همکاران با تشکیل کمیته‌های خودکفایی برای رفع نیازها در تأمین قطعات مورد نیاز و همکاری با سازندگان داخلی به موفقیت های بزرگی دست پیدا کند.

وی با بیان این که به نامگذاری سال جاری به نام سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری بیان کرد: برای عینیت بخشیدن به فرمایشات و منویات ایشان استفاده از توان شرکت های داخلی، بومی سازی و رونق دادن واقعی به تولید بسیار حائز اهمیت است که این موضوع در بیست و چهارمین نمایشگاه نفت گاز و پتروشیمی مشهود است.

نجفی تصریح کرد: رونق تولید واقعا در این نمایشگاه در قالب توان شرکت های داخلی و بومی سازی و کلیه صنعتکارانی که می توانند چرخ اقتصاد کشور را به گردش در می آورند، به معرض نمایش گذاشته می شود و ما بایستی نهایت استفاده را از این ظرفیت ها داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجرجم اظهار کرد: برای اینکه نخواهیم وابسته به بیگانگان و کشورهای خارجی باشیم باید این نمایشگاه ها را تقویت کنیم و در جهت حمایت از تولید داخل و حمایت از صنعت کاران داخلی توان آن ها را شناسایی کرده و به کار بگیریم.

وی در ادامه سخنان خود در خصوص چشم انداز شرکت پالایش گاز فجر جم در افق ۱۴۰۴ بیان کرد: چشم انداز شرکت در افق 1404 بهره ورترین، پاک ترین، ایمن ترین و پایدارترین شرکت پالایشی گاز خواهد بود که انشاالله با حمایت همه جانبه مجموعه شرکت ملی گازایران و همکاری و همدلی همه کارکنان شرکت پالایش گاز فجرجم محقق خواهد شد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/14 - ١٤:٠٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1980