تنظیمات

انتخاب رنگ
انتخاب سایز
گزارش ها
افزایش 5 دلاری بهای هر بشکه میعانات گازی
11:34 1398/3/18

افزایش 5 دلاری بهای هر بشکه میعانات گازی

باتوجه به وجود تحریم های متفاوتی که در کشور وجود دارد و عدم امکان برای ورود کالاهای مورد نیاز برای تعمیر و ارتقای پالایشگاه‌ها، مهندسان و پژوهشگران داخلی سعی کردند با تعریف پروژه‌های پژوهشی متنوع، سعی در برطرف کردن این کمبود ها کنند.

3 گام مهم گاز در نیم قرن دوم
16:35 1398/2/7

3 گام مهم گاز در نیم قرن دوم

موقعیت استراتژیک ایران از یک طرف و منابع سرشار گازی ما حکم می کند که اگر در کوتاه مدت صادرات گاز متاثر از مسائل سیاسی با مشکل روبه‌رو است، در دراز مدت برآیند و بردار به سمتی است که ما به یک کشور بزرگ صادر‌کننده گاز تبدیل خواهیم شد.

در دوراهی گاز و پتروشیمی قرار گرفتم
10:30 1398/1/7

در دوراهی گاز و پتروشیمی قرار گرفتم

۲۸ آبان ماه امسال، خبر انتصاب مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفت و قرعه دهمین معاون وزیر نفت در امور گاز به نام حسن منتظرتربتی افتاد و طبقه شانزدهم ساختمان مرکزی شرکت ملی گاز ایران معروف به «برج گاز» میزبان او شد.

مناطق عملیاتی انتقال گاز
ساخت توربين   RUSTON TB4000در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم برای نخستین بار در کشور
15:58 1398/6/6

ساخت توربين RUSTON TB4000در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم برای نخستین بار در کشور

با عزم و تلاش متخصصان و کارشناسان توانمند شرکت پالایش گاز سرخون و قشم و همکاری شرکت‌های داخلی برای نخستین بار، ساخت قطعات توربین (TB4000 RUSTON) در کشور به جهت استمرار و توسعه تولید پایدار درصنعت گاز با هدف تامین رفاه مردم مورد بهره برداری قرار گرفت.

شرکت های پالایش گاز
حضور پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در شانزدهمین نمایشگاه کشاورزی استان اردبیل
14:49 1398/6/16

حضور پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در شانزدهمین نمایشگاه کشاورزی استان اردبیل

جمعی از کارشناسان شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد با هدف معرفی محصول کود گوگرد بنتونیتی به کشاورزان در شانزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی، دام، طیور، ماشین آلات و صنایع وابسته در اردبیل حضور پیدا کرده و به معرفی دستاوردهای این شرکت پرداختند.

آموزش، مكمل تجربه برای رفع تنگناها در حوزه های تخصصی
14:44 1398/6/16

آموزش، مكمل تجربه برای رفع تنگناها در حوزه های تخصصی

رئیس امور اداری شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه آموزش های تخصصی می تواند مشکلات سازمانی را در زمینه های مختلف برطرف کند، گفت: هدف از آموزش، تقویت و ارتقای کارکنان به سطحی از دانش و مهارت است که این مهم منجر به افزایش بهره وری و بازدهی سازمان و کاهش مشکلات و تنگناها شود.

شرکت های گاز استانی
شرکت های ستادی

پربازدیدترین اخبار

شعله های فروزان
آلبوم تصاویر