صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان:

بیش از 98 درصد گاز مصرفی در استان هرمزگان در بخش صنایع استفاده می‌شود

بیش از 98 درصد گاز مصرفی در استان هرمزگان در بخش صنایع استفاده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، فواد حمزوی در حاشیه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گاز استان هرمزگان که در سالن کنفرانس شهید باهنر ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار کرد: اما در کنار این مهم، یکی از دیگر برنامه های این شرکت، گازرسانی به بخش خانگی است که تاکنون 58 هزار خانوار در استان تحت پوشش شبکه گاز قرار دارند و پیش بینی می شود تا پایان سال 1400، حدود 45 درصد از خانوار استان، تحت پوشش گاز شهری و روستایی قرار گیرند.

به گفته حمزوی، در حال حاضر 6 هزار و 307 خانوار روستایی و 52 هزار و 166 خانوار شهری استان هرمزگان از نعمت گازطبیعی بهره مند هستند.

وی ادامه داد: رسالت اصلی شرکت گاز استان هرمزگان جایگزین کردن سوخت مایع و سوخت‌های میان تقطیر با گاز طبیعی و در واقع، ترویج و گسترش فرهنگ مصرف گاز طبیعی به جای سوخت مایع در جامعه است؛ چراکه این فرصت ایجاد شده، موجب افزایش ظرفیت صادراتی کشور و درآمدهای ارزی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: ارتقا به جایگاه 5 شرکت برتر استانی، چشم انداز این شرکت تا سال 1400 است که امیدواریم در بهترین شرایط، به آن برسیم.

این مقام مسئول در پایان، همچنین از اجرای 17 پروژه مهم گازرسانی در استان هرمزگان شامل 14 پروژه گازرسانی و 3 پروژه تعمیرات اساسی در سال 1399 و در سطح این استان خبر داد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/25 - ١٣:٤٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 577