صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

با حضور مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران صورت پذیرفت:

افتتاح پروژه گازرسانی به بیمارستان تامین اجتماعی شهر زاهدان

آیین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به بیمارستان تامین اجتماعی شهر زاهدان با حضور سعید مومنی مدیر گازرسانی و محمود هاشم، رئیس امور مهندسی و فناوری شرکت ملی گاز ایران انجام پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، رضا پنجابی سرپرست شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان در این باره گفت: با توجه به تلاش های صورت گرفته از سوی شرکت گاز استان به منظور بهره مندی هر چه بیشتر و بهتر مصرف کننده های عمده در سطح شهر زاهدان از سوخت پاک و پایدار گاز طبیعی، پروژه گازرسانی به بیمارستان تامین اجتماعی شهر زاهدان با مصرفی بالغ بر 400 مترمکعب در ساعت، افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی گفت: تامین سوخت مایع مورد نیاز یکی از مشکلات عدیده آن بیمارستان بوده که با همت و پیگیری های شرکت گاز استان، زمینه بهره مندی این بیمارستان از نعمت گاز طبیعی میسر و خط اختصاصی و ایستگاه های تقلیل فشار آن طراحی و نصب شد.

در این مراسم، سعید مومنی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، نقش ارائه آموزش های بهره برداری ایمن و مصرف بهینه گاز به مشترکین عمده را بسیار مهم دانست و افزود: طبق تدابیر اندیشیده شده و برنامه ریزی صورت گرفته، مقررشده تا مسئولین فنی این بیمارستان با حضور در دوره های آموزشی واحد HSE شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان از الزامات و استانداردهای ایمنی و فنی مرتبط آگاهی لازم را کسب کنند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/10/16 - ١٦:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 467