صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران خبر داد:

رونمایی از نسخه جدید سایت شرکت ملی گاز ایران

همزمان با فرا رسيدن هفته دولت، از نسخه جدید اینترنتی سایت شرکت ملی گاز ایران رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مجید بوجارزاده، سخنگو و رییس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران با اعلام این خبر اظهار داشت: این سایت که به صورت آزمایشی همزمان با آغاز هفته دولت رونمایی می‌شود، ظاهری کاملاً متفاوت با سایت قبلی داشته و دارای چهار بخش (صفحه) اصلی اسلایدر، اخبار شرکت‌های تابعه، پیوندهای پرکاربرد و آلبوم تصاویر و پیام‌های ایمنی است.

وی در ادامه، اظهار کرد: طراحی سایت جدید از آذرماه سال گذشته با همکاری مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات(فاوا) و روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، کلید خورد و از امروز به صورت آزمایشی کار خود را آغاز خواهد کرد و به صورت همزمان، سایت قبلی نیز در کنار سایت جدید، در یک بازه زمانی مشخص فعال بوده و اخبار قبلی شرکت از این سایت قابل دریافت و بهره‌برداری است.

به گفته بوجارزاده، در نسخه جدید سایت، امکان پیمایش آسان تر و دسترسی سریع تر به بخش های مختلف وبسایت، کاربرپسند بودن و قابلیت تعاملی بر روی انواع صفحات نمایش اعم از رایانه های شخصی، لپ تاپ، تبلت و تلفن های هوشمند فراهم شده است.

وی در پایان تصریح کرد: روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران ضمن سپاس از همراهی همیشگی مخاطبین خود، آمادگی خود را جهت دریافت پیشنهادات و نظرات مخاطبین از طریق آدرس ایمیل info@nigc.ir اعلام می کند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/06/07 - ١٧:٤١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 6854