صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی خبر داد:

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 543 پروژه گازرسانی در استان خراسان جنوبی

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از گازرسانی به 205 روستا و 183 واحد صنعتی و تولیدی و آغاز عملیات اجرایی به 149 روستا در استان خراسان جنوبی در دهه فجر سال جاری خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سید محمود هاشمی اظهار داشت: شرکت گاز خراسان جنوبی تاکنون اقدامات قابل قبولي را در بخش گازرسانی به شهرها، روستاها و واحدهای صنعتی در خراسان جنوبی انجام داده است.

وی با اشاره به بهره برداری از گازرسانی به 205 روستا با هزینه حدود 177 میلیارد تومان تصریح کرد: با گازرسانی به این روستاها بیش از 11 هزار خانوار روستایی از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد، همچنین تعداد 183 واحد صنعتی و تولیدی  نیز با اعتبار بیش از 20 میلیارد تومان در دهه فجر از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: عملیات اجرای احداث خط انتقال دیهوک نیز در دهه فجر سال جاری با اعتباری معادل 51 میلیارد تومان آغاز خواهد شد .

وی همچنین به آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 149روستای خراسان جنوبی اشاره و خاطرنشان کرد: اعتبار مورد نیاز برای پروژه های قابل کلنگ زنی در حوزه روستایی در دهه فجر امسال، حدود 177 میلیارد تومان پیش بینی می شود و در این راستا پتانسیل گازرسانی به 7 هزار و 300 خانوار ایجاد خواهد شد.

هاشمی همچنین از آغاز عملیات اجرای رینگ خطوط تغذیه در سطح استان جهت حفظ و پایداری شبکه گاز با پیش بینی اعتبار مورد نیاز 20 میلیارد تومان خبر داد.

مديرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی ادامه داد: در دهه فجر سال جاری، 543 پروژه در حوزه گازرسانی با هزینه 452 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده و یا آغاز خواهد شد که منابع مالی این پروژه ها از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران تامین می شود.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/19 - ١٤:٣٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1534