صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران تاکید کرد؛

تمامی فعالیت های شرکت ملی گاز در راستای توسعه اقتصاد دانش بنیان و اقتصاد مقاومتی است

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران در جریان سفر به شهرستان مرزی سرخس از فعالیت های علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی و مرکز رشد و فناوری شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد بازدید و با دستاوردهای این شرکت آشنا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سعید پاک‌سرشت در حاشیه این بازدید با تقدیر از تلاش مدیران پالایشگاه خانگیران در پیاده‌سازی فعالیت‌ها و برنامه‌های علمی، پژوهشی و اجتماعی، گفت: خوشبختانه تمامی فعالیت‌هایی که در شهرک گاز شهید مهاجر سرخس به ثمر نشسته و اجرایی شده، نشان از توجه به خانواده های کارکنان و همچنین مسئولیت های اجتماعی پالایشگاه است.

وی با اشاره به راه اندازی مرکز رشد و فناوری از سوی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد، اضافه کرد: خوشبختانه راه‌اندازی این مجموعه ایده بسیار نو و تفکر بسیار بلندی بود، ما درون سازمان دارای تجربیاتی هستیم اما باید به ایده ها و خلاقیت های بیرون سازمان هم توجه کرد.

این مقام مسئول راه اندازی مرکز رشد و فناوری در شهرک گاز شهید مهاجر سرخس را نشان از توجه به بحث های پژوهشی عنوان کرد و ادامه داد: این مکان محیطی برای جذب نوآوری ها و خلاقیت های مجموعه های کوچک که بیرون سازمان فعالیت دارند است و مدیران این مجموعه باید استعدادهای بیرون سازمان را شناسایی و آنها را به کار گیرند.

پاک سرشت با بیان اینکه شهرستان سرخس دارای پتانسیل و ظرفیت های متعدد بی شماری است، تصریح کرد: مسئولین مربوطه باید تمامی ظرفیت ها و پتانسیل ها را شناسایی کرده و در راستای حمایت از توان شرکت های دانش بنیان که باعث اشتغال زایی در منطقه می گردد، گام بردارند.

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران همچنین به فعالیت های اثرگذار در حوزه های پژوهشی اشاره کرد و گفت: طی چند سال اخیر پروژه های پژوهشی و تجاری سازی محصولات، دستاوردها و موضوعات فن بازار  با حضور شرکت‌های دانش بنیان در قالب پارک های علم و فناوری اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه تمامی فعالیت های شرکت ملی گاز ایران در راستای توسعه اقتصاد دانش بنیان که رکن اصلی اقتصاد مقاومتی است، صورت پذیرفته، خاطرنشان کرد: ما در مسیر توانمندسازی سازندگان داخلی و عرضه کنندگان محصولات فناورانه هستیم و در این مسیر رو به جلو حرکت می کنیم.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/04/11 - ١٥:١٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1097