صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مديرعامل شركت گاز استان كردستان:

استمرار خدمات و افزايش رضايت مندي مشتركين؛ هدف استراتژيك شركت گاز استان كردستان

مديرعامل شركت گاز استان كردستان براي بررسي وضعيت رعايت پروتكل هاي بهداشتي مبارزه با ويروس كرونا از مناطق گازرساني 1 و 2 شهرستان سنندج و انبار كالا به همراه تعدادي از مسئولين بازديد بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، احمد فعله گري در حين اين بازديد، خدمت به مردم در اين دوران شيوع ويروس كرونا را عبادت دانست و اظهار داشت: این روزها کشور درگیر مهمان ناخوانده ويروس کرونا  است که سلامتی انسان‌ها را به خطر انداخته و بعضي از فعاليت هاي اقتصادي، توليدي و خدماتي را با وقفه روبرو كرده و اين دوران حساس است كه اهميت خدمت به مردم را دو چندان حساس مي سازد.

وی در ادامه با اشاره به تاثیرات شیوع ویروس کرونا بر کشور، گفت: اکنون فرصت خدمتگزاری به وجود آمده و یک میدان رقابت و مسابقه برای خدمت رسانی به مردم ایجاد شده است که در آن آحاد مردم، بسیجیان و گروه‌های جهادی با هر نگاه و عقیده‌ای در خدمت رسانی به جامعه از یکدیگر سبقت می‌گیرند و كاركنان شركت گاز استان كردستان نيز از قافله خدمت عقب نمانده و با تمام قدرت در حال ايفاي وظيفه اند.

این مقام مسئول در مورد ايفاي نقش مسئوليت پذيري شركت گاز استان كردستان بيان داشت: این شرکت در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و حفظ جان سرمایه‌های انسانی، افزون بر انتشار اطلاعیه‌های آموزشی مستمر و از کانال‌های مختلف ارتباطی درباره این بیماری و آگاه‌سازی همکاران سازمان در زمینه حفظ آرامش، رعایت بهداشت فردی، انجام اقدام‌های زمینه‌ای لازم از قبیل ضدعفونی کردن مکرر فضاهای اداری، توزیع اقلام بهداشتی اعم از ماسک، دستمال، دستکش و... را در دستور کار خود قرار داده است.

وي خاطرنشان كرد: برای در امان ماندن از این ویروس، رعایت نکات برداشتی از ضروری‌ترین کارها است و استفاده از دستگاه‌های تب‌سنج در ورودی ساختماهای اداری، تهیه امکانات لازم به‌منظور مقابله با کرونا برای کارکنان، خرید مواد ضدعفونی، توزیع ملزومات پیشگیری مورد نیاز از قبیل ماسک، دستکش، ضدعفونی کردن وسایل نقلیه و کنترل و پایش آنها، ضدعفونی کردن ساختمان‌های اداری، استفاده از ظروف و لیوان‌های یکبار مصرف تنها بخشی از اقدامات و تمهیدات شرکت گاز استان كردستان برای مقابله با کرونا بوده که همسو با مسئولیت‌های اجتماعی و خدمت‌رسانی بهتر انجام شده است.

فعله گری در پايان اين بازديد، هدف استراتژيك شركت گاز استان كردستان را استمرار خدمات و افزايش رضايت مندي مشتركين دانست و گفت: در اين شرايط حساس تمام هم وغم مديريت و كاركنان زحمتكش این شركت، انجام وظايف خدمت رساني و تداوم آن با حفظ سلامت كاركنان است .

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/09 - ١٣:١٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 107