صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان به مناسبت هفته پدافند غیرعامل:

پدافند غیرعامل زمینه‌ساز توسعه پایدار و همه جانبه است

پدافند غیرعامل به طور قطع موجب کاهش آسیب پذیری، ارتقای پایداری ملی و تسهیل کننده مدیریت بحران در شرایط خاص و ویژه می شود و کلیه مسئولین و مدیران میهن عزیز ایران اسلامی با اندیشه ای راهبردی، این وظیفه ملی را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند...

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان ضمن بیان مطلب فوق، اظهار کرد: پدافند غیرعامل به‌عنوان روش دفاع یک دولت و ملت در مقابل دشمنان خود، ازجمله مهم ترین عوامل اقتدار و توفیق کشورها در حفظ و گسترش امنیت ملی و زمینه‌ساز توسعه پایدار و همه جانبه است و در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی نقشی کلیدی ایفا می کند.

محمدرحیم رحیمی در ادامه گفت: توجه به مسئله پدافند غیرعامل به ویژه در این دوران که قدرت‌های استکباری به صورت مستمر در حال دسیسه علیه مردم و جمهوری اسلامی ایران هستند، امروزه از اهمیت مضاعفی برخوردار است.

وی در پایان هفته پدافند غیرعامل را که با شعار "پدافند غیر عامل، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی" مز‌ین شده است را  تبریک گفت و از خداوند سبحان توفیقات روز افزون همه کسانی که در این مسیر جهت انجام وظایف و رسالت های محوله تلاش می کنند را از ایزد منان مسئلت کرد.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/08/15 - ١١:٥٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 374