صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مديرعامل شركت گاز استان مركزي:

حرکت پیوسته و مستمر به سوی تعالی سازمانی، یک الزام است

شرکت گاز استان مرکزی حرکت های بسیار خوبی در جهت بهره جویی از توانمندی های سازمان در تغییر تهدیدها به فرصت‌ها و برآورده کردن نیازهای ذینفعان خود انجام داده است...

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، محمدرضا سمیعی مديرعامل شركت گاز استان مركزي در آئین افتتاحیه ارزیابی دومین دوره جايزه سرآمدي و بهبود مستمر شركت ملي گاز ايران که از دوازدهم تا چهاردهم آبانماه سالجاري با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و کارگروه های کمیته تعالی سازمانی و پنج نفر از ارزیابان شرکت ملی گاز ایران در شركت گاز استان مركزي برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: حرکت پیوسته و مستمر به سوی تعالی سازمانی یک الزام است که باید بطور ویژه به آن نگریست.

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت حرکت در مسیرتعالی سازمانی و برشمردن مزایای استقرار مدل تعالی سازمان اظهار امیدواری کرد که با اهتمام مسئولین بخش‌های مختلف شرکت، شاهد پیشرفت و کسب افتخارات بالاتر از سوی شرکت گاز استان مرکزی باشیم و بتوانیم سطح کیفی ارائه خدمات شرکت را به طورمستمر بهبود بخشیم.

براساس همین گزارش، قائم مقامی، مدیر تعالی سازمانی شرکت گاز استان مرکزی در خصوص برگزاری فرآیند این ارزیابی گفت: تغییرات دنیای امروز نیازمند همسویی و حرکت سازمان‌ها در مسیر جهانی پیشرفت است و این امر با رصد  محیط خارجی و داخلی سازمان و ایجاد چابکی و پاسخگویی بموقع و سریع در راستای افزایش رضایتمندی ذینفعان محقق خواهد شد.

شايان ذكر است شركت گاز استان مركزي در سال گذشته موفق به كسب تقديرنامه 3 ستاره جايزه سرآمدي و بهبود مستمر شركت ملي گاز ايران شده و امسال نیز در سطوح بالاتر شركت کرده كه نتايج ارزيابي هاي انجام شده، در اسفند ماه سالجاري منتشر مي‌شود. 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/08/15 - ١١:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 340