صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

جذب حدود 13 هزار مشترک جدید گاز در استان اردبیل

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل، گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 12 هزار و 945 مصرف کننده جدید گاز در بخشهای مختلف اعم از خانگی، تجاری و صنعتی جذب این شرکت شده که در همین راستا تعداد مشترکین گاز طبیعی از بدو تأسیس این شرکت به 464 هزار 280 مشترک رسیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران،  فیروز خدائی روستاهای بهره مند از گاز طبیعی در سطح استان اردبیل در سال جاری را 76 روستا برشمرد و  افزود:  تاکنون یک هزار و 132 روستای استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

خدایی، جمعیّت شهری بهره مند از گاز طبیعی در سطح استان صد در صد و جمعیت تحت پوشش روستایی را بیش از 90 درصد عنوان کرد و افزود : استان اردبیل دارای 29 شهر است که تمامی ساکنین شهرها از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص عملیات شبکه گذاری و نصب انشعابات اظهار داشت: ازابتدای سال جاری تاکنون بیش 500 کیلومتر شبکه گاز به شبکه های گازرسانی این استان اضافه شده است که با این وجود میزان شبکه گذاری از ابتدای تأسیس شرکت تا کنون به بیش از 9 هزار کیلومتر رسیده است.

وی افزود: بیش از 4 هزار و 300 عدد انشعاب گاز جدید نیز در سطح استان اردبیل نصب شده که در مجموع تعداد انشعابات نصب شده در سطح این استان به بیش از  226 هزار و  500 انشعاب رسیده است.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/10/19 - ١٤:٢٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 186