صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر صورت پذیرفت

بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستای گودوی استان هرمزگان

همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر، عملیات گازرسانی به روستای گودو (شهر قلعه قاضی) به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، احمد مرادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در این مراسم که با سرپرست فرمانداری شهرستان بندرعباس، امام جمعه شهر قلعه قاضی، رییس شورای اسلامی روستای گودو برگزار شد، گازرسانی به مردم را از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: مایه مباهات و افتخار است که با تلاش و همت شبانه روزی مسوولان و مجموعه ساعی شرکت گاز استان هرمزگان، شاهد تحقق آرزوی دیرینه مردم استان هستیم و هم اکنون این نعمت ارزشمند به روستاها نیز راه یافته است.

وی حمایت همه جانبه خود را در جهت تسریع روند گازرسانی اعلام و ابراز امیدواری کرد: با جدیت و عزم راسخ مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان و با هم اندیشی و ارایه راهکارها، نواقص و کمبودها مرتفع خواهد شد و سربلند و مستدام رسالت خطیر گازرسانی در استان به سرانجام می‌رسد.

 کناری سرپرست فرمانداری شهرستان  بندرعباس نیز در این مراسم، گازرسانی به روستاها را بستری مناسب جهت محرومیت زدایی دانست و افزود: گاز منبع انرژی پایداری است که در توسعه نقش مهمی دارد و حتی می توان به عنوان گامی در راستای پیشگیری از مهاجرت روستاییان به شهر تلقی کرد. 

در ادامه این مراسم، فواد حمزوی مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان  بیان داشت: با اجرای 5 کیلومتر شبکه و 160 انشعاب، پروژه گازرسانی به روستای گودو (قلعه قاضی) انجام شد.

حمزوی افزود: با اجرای پروژه مذکور 270 خانوار تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفتند.

وی در ادامه تاکید کرد: شرکت گاز استان هرمزگان در صدد است گازرسانی به شهرها و روستاها را موازی یکدیگر انجام دهد و روستاییان نیز همانند دیگر شهروندان از امکانات و رفاه برخوردار شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان در پایان از همکاری و مساعدت مسوولان استانی و شهرستان و همچنین از صبر و شکیبایی مردم روستای گودو در اجرای پروژه گازرسانی تشکر کرد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/11/21 - ١٣:١٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 212