صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

در پنجمین روز از دهه فجر صورت گرفت

بهره برداری از 23 طرح شهرستان دوره چگنی استان لرستان

در پنجمین روز از دهه فجر، طرح گازرسانی به 17 روستا و 5 واحد صنعتی شهرستان دوره چگنی به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، طرح گازرسانی به 17 روستا در شهرستان دوره چگنی و 5 واحد صنعتی تولیدی با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه استان لرستان، مدیرعامل شرکت گاز لرستان، امام جمعه شهرستان چگنی، فرماندار شهرستان چگنی و جمعی از مدیران شهرستانی همزمان با پنجمین روز دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید .

رییس سازمان برنامه و بودجه استان لرستان در این مراسم  با بیان اینکه در دهه فجر سال جاری طرح ها و پروژه های زیادی در استان به بهره برداری می رسد، افزود: علیرغم فشارها و جنگ اقتصادی دشمن روند توسعه متوقف نشده است.

چگنی گفت: در سال های اخیر خدمات بسیار خوبی از سوی شرکت گاز استان لرستان در توسعه گازرسانی اتفاق افتاده و گاز به نقاط دوردست استان رسیده است که جای تقدیر دارد .

در ادامه این مراسم، مدیر عامل شرکت گاز لرستان نیز با بیان اینکه برای گازرسانی به این روستاها حدود 120 میلیارد ریال هزینه شده، افزود با اجرای اين پروژه ها 1127 خانوار روستایی در شهرستان دوره چگنی از نعمت گاز طبيعی بهره‌مند خواهند شد .

غلامرضا لطفعلیان خاطرنشان کرد: هم اکنون 85 روستای این شهرستان از نعمت گاز بهره مند هستند وکار گازرسانی به 60 روستای دیگر این شهرستان نیز در دست اجراست و امید می رود تا پایان سال آینده بخش عمده جمعیت روستایی این شهرستان از نعمت گاز بهره مند باشند .

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/11/21 - ١٣:١٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 205