صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزی انقلاب شكوهمند اسلامی؛

افتتاح گازرسانی به 11 روستای بخش سه هزار شهرستان تنکابن

به مناسبت گراميداشت چهلمين سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و ایام‌الله دهه مبارک فجر، پروژه گازرسانی به 11 روستای بخش سه هزار شهرستان تنکابن با حضور مسئولین به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، جعفر احمدپور مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران در آیین بهره برداری از این طرح که با محوریت روستای گلعلی آباد برگزار شد، گفت: گازرسانی به این روستاها با اعتباری بالغ بر 15میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی افزود : با بهره برداری از این طرح ها 800 خانوار روستاهای گلعلی آباد، واپشته، صادق آباد ، نعیم آباد ، اسدآباد ، لیره سر ، سیوای ، توساکتی، کلاچ پا، آغوزکتی و پرده سر از نعمت گاز بهره مند شدند.

این مقام مسئول اظهار داشت: برای گازرسانی به این روستاها 32 کیلومتر شبکه گذاری شده و 1000 علمک گاز در این روستاها نصب خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران افزود : دولت تدبیر و امید برای پروژه های گازرسانی در این شهرستان تاکنون 690 میلیارد ریال اعتبار هزینه کرده است و هم اکنون تمامی جمعیت شهری از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

وی یادآور شد: دولت مصمم است تا پایان سال 98، گازرسانی به تمام روستاهای بالای 20 خانوار را به اتمام برساند و تاکنون 163روستا در تنکابن از نعمت گاز بهره مند شده‌اند.

به گفته وی، با اجرای عملیات گازرسانی به مناطق کوستانی دوهزار و سه هزار همه روستاهای تنکابن تا سال آینده از نعمت گاز بهره مند می شوند .

یادآور می شود این مراسم با حضور دکتر شریعت نژاد نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه تنکابن و روسای ارگان های دولتی برگزار شد .

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/11/21 - ١٣:١٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 200