صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

همزمان با دهه مبارک فجر، رخ داد:

بهره برداری و آغاز عملیات گازرسانی به 3 روستای استان ایلام

مراسم افتتاح گازرسانی به 3 روستای بخش کلات مورموری از توابع شهرستان آبدانان با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، فرماندار شهرستان آبدانان و جمعی از مسئولان و مردم محلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، عباس شمس‌اللهی، مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام ضمن تبریک دهه فجر، گفت: برای گازرسانی به شهرستان آبدانان بیش از ۳۵۰ کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع اجرا و بیش از 8 هزار انشعاب نصب و 12 هزار خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده‌اند.

شمس اللهی افزود: برای گازرسانی به روستاهای آب انار، هونگه و سیاه گل از توابع بخش کلات مورموری شهرستان آبدانان 36 کیلومتر شبکه اجرا، 400  انشعاب نصب  و 500 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.

وی ادامه داد: به این ترتیب، جمعیت شهری بهره مند از گاز طبیعی صد درصد است و با بهره برداری از این پروژه،  میانگین خانوار روستایی برخوردار از گاز شهرستان  آبدانان به 77 درصد رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام خاطرنشان کرد: در ادامه این پروژه عملیات گازرسانی به 13 روستای دیگر شهرستان آبدانان  با 1500 انشعاب و 2000 خانوار در حال اجرا است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/11/23 - ١٣:٣٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 193