صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر:

برخورداری 100 درصدی جمعیت شهری و 99 درصدی جمعیت روستایی شهرستان کنگان از نعمت گاز

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، از برخورداری 100 درصدی جمعیت شهری و 99 درصدی جمعیت روستایی شهرستان کنگان از نعمت گاز خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مسلم رحمانی با بیان خبر مذکور افزود: شهرستان کنگان دارای ظرفیت‌های ارزشمند و متعدد اقتصادی است که خوشبختانه طی سال‌های اخیر، توسعه خوبی داشته است.

وی ادامه داد: ما نیز در شرکت گاز استان بوشهر تمام توان خود را بکار گرفته تا در زمینه توسعه زیرساخت های گازرسانی در این منطقه پیشگام بوده و خدمات ارزنده ای را به نقاط مختلف شهرستان ارائه دهیم .

رحمانی تصریح کرد: در همین رابطه و به منظور توسعه گازرسانی در شهرها و روستاهای کنگان، بالغ بر ۳۶۴ کیلومتر شبکه اجرا گردیده از این میزان بیش از ۳۱۹ کیلومتر سهم شهرها و افزون بر 45 کیلومتر نیز سهم روستاهای این شهرستان است.

این مقام مسئول بیان کرد: با اجرای این میزان شبکه گذاری، در حال حاضر 3 شهر و 10 روستای شهرستان کنگان تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار گرفته اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر اشاره ای هم به نصب انشعاب ها در این شهرستان کرد و گفت: تاکنون ۱۲۴85 انشعاب در این شهرستان طراحی و نصب شده است.

وی در انتها پیرامون دیگر خدمات ارائه شده در این شهرستان، به اجرای طرح همیار گاز اشاره و افزود: با هدف فرهنگ سازی در خصوص مصرف ایمن و بهینه گاز ، اقدام به آموزش به دانش آموزان شهرستان کنگان کرده و در این رابطه طی مراسمی با حضور مسئولین ، دانش آموزان کنگانی بعنوان همیاران گاز شناخته و معرفی شدند.

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/11/23 - ١٣:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 180