صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان خبر داد:

تبدیل شدن شهرستان ایجرود استان زنجان به به دومین شهرستان سبز استان تا پایان سال جاری

با انجام فعاليت‌هاي گسترده گازرساني و بهره مندي 100 درصد جمعيت شهري و 95 درصدی جمعيت روستايي شهرستان ايجرود از نعمت گاز طبيعي؛ نماينده مردم شهرستان هاي ايجرود و ماهنشان در مجلس شوراي اسلامي و فرماندار اين شهرستان از خدمات ارزشمند گاز زنجان در راستاي افزايش رفاه اجتماعي خانواده هاي روستايي تقدير كردند.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، موسی احمدلو مدير عامل شركت گاز استان زنجان با اعلام اينكه با افتتاح طرح هاي گازرساني به 7 روستاي شهرستان ايجرود در دهه فجر امسال؛ از مجموع 58 روستای بالای 20 خانوار اين شهرستان، 56 روستا بهره مند از گاز شدند؛ گفت: از كل 73 روستاي شهرستان ايجرود، 56 روستا با 95 درصد بهره‌مندي به بهره برداري رسيده، 5 طرح گازرساني با تحت پوشش قرار دادن 360 خانوار در دست اجرا و 7 طرح ديگر نيز در دست طراحي است.

وی افزود: پیش بینی می شود با اتمام مراحل گازرسانی روستاهاي در دست اجرا تا پایان امسال، شاخص بهره مندی روستایی در شهرستان ايجرود به بیش از 98 درصد ارتقاء یابد.

این مقام مسئول اظهار داشت: انشاالله شهرستان ایجرود تا پایان سالجاری به دومین شهرستان سبز به لحاظ گازرسانی در استان زنجان تبدیل مي شود.

مدير عامل شركت گاز استان زنجان با اشاره به اينكه به بركت انقلاب اسلامي در حال حاضر هر 2 شهر زرين آباد و حلب شهرستان ايجرود با 100 درصد جمعيت بهره مندي به شبكه گاز كشور متصل شده است؛ تصريح کرد: در حال حاضر گاز زنجان با اجراي بيش از 594 كيلومتر شبكه‌هاي تغذيه و توزيع گاز، اجراي نزديك به 70 كيلومتر خطوط انتقال گاز و نصب 9 هزار و 989 علمك در شهرستان ايجرود به يك هزار و 119 مصرف كننده شهري، يك هزار و 506 مصرف كننده روستايي، 200 مشترك تجاري و 14 مصرف كننده صنعتي خدمات ارائه مي كند.

احمدلو ابراز داشت: با همت كاركنان خدوم گاز زنجان در حال حاضر ناحيه صنعتي شهرستان ايجرود، صنايع عمده گازدار و 2 جايگاه CNG در اين شهرستان از گاز طبيعي استفاده مي كنند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/11/23 - ١٣:٣٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 188