صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

همزمان با ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت:

آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد در استان یزد

همزمان با ایام ا... دهه فجرکلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علی اکبر میدانشاهی، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با بیان این مطلب، اظهار داشت: در ادامه فعالیت‌های شرکت گاز استان یزد، آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستا شهرستان بهاباد شامل آسفیج، فاز دوم بنستان، بشکان، اریج، ده جمال و ... نیز با حضور استاندار و چند تن از مسئولین استان و شهرستان بهاباد آغاز شد.

میدانشاهی در تشریح پروژه گازرساني به دهستان آسفیج و فاز دوم بنستان گفت: پروژه مذکور با اعتباری معادل 200 میلیارد ریال و اجراي بیش از 100 کیلومتر شبکه توزیع و حدود ۲۰ کيلومتر خط تغذیه، نصب یک  ایستگاه تقلیل فشار (TBS) و نصب 1600 انشعاب خانگی و تجاری برنامه ریزی شده است.

استاندار یزد در این مراسم با بیان اینکه امروز 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی جشن می‌گیریم که بیش از هر زمان دیگری نیازمند مشارکت و حضور مردم در صحنه های مختلف هستیم، افزود: علیرغم وجود برخی مشکلات و موانع و نیز تحریم های ظالمانه استکبار جهانی، شرکت گاز استان یزد توانسته اقدامات شایانی را در جهت توسعه گازرسانی برای مردم، این ولی نعمتان واقعی انقلاب انجام دهد.

دکتر طالبی در ادامه اظهار امیدواری کرد: انشاءالله با همین روحیه تلاش و همدلی شاهد افتتاح و بهره برداری از سایر طرح های بزرگ شهرستان باشیم.

گفتنی است در شهرستان بهاباد با اجرای 123 کیلومتر شبکه و بیش از 2000 انشعاب، موجبات بهره مندی نزدیک به 2500 مشترک فراهیم گردیده است.

آغاز بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد شهرستان بافق

در همین حال، همزمان با این ایام مبارک، بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد شهرستان بافق در زمینی به مساحت 2200 متر مربع، در دو طبقه و با زیربنای 700 مترمربع و با اعتبار 25 میلیارد ریال نیز آغاز شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: شرکت گاز استان یزد به عنوان طلایه دار تامین انرژی پاک در استان، خدمات شایانی را در زمینه توسعه گازرسانی در تمام شهرستان‌ها انجام داده که بهره برداری از پروژه  گازرسانی به 6 روستای شهرستان خاتم و 9 روستای دهستان دهشیر و نصرآباد شهرستان تفت از اهم پروژه های این شرکت در این دهه مبارک است.

میدانشاهی در ادامه یادآور شد: با همت و تلاش کارکنان شرکت گاز استان یزد و نیز پیگیری های صورت گرفته در چهلمین بهار انقلاب ،آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از 97 پروژه با اعتبار 700 میلیارد ریال رقم خواهد خورد.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/11/23 - ١٣:٤١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 203