صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

آماده باش شرکت گاز استان خراسان رضوی برای مدیریت بحران سیل

در پی شروع بارندگی های شدید در استان خراسان رضوی، کمیته بحران شرکت اين گاز استان، با هدف بررسی مشکلات پیش رو و پیشگیری از حوادث احتمالی تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملي گاز ايران، مديرعامل شركت گاز استان خراسان رضوي ضمن بيان مطلب فوق و با اشاره به آغاز بارش شدید نزولات آسمانی در استان اظهار کرد: همه مدیران و روسای مناطق هشت گانه مشهد و نواحی شهرستانها بصورت آماده‌باش100درصدی هستند.

سيد حميد فاني، تصريح كرد: همچنین در پی وقوع سیلاب در شهرستان کلات و قطع گاز 150 مشترک از مجموع سه هزار مشترک، اکیپت ضربت با مدیریت رئیس بهره برداری گاز شهرستان های استان در محل حضور یافته و نسبت به وصل مجدد جریان گاز این منطقه اقدام كردند.

وي در ادامه گفت: با توجه به وجود تاسیسات و ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز و همچنین عبور لوله‌های گاز بصورت طولی در برخی از مسیرهای سیلاب، هماهنگی با شرکت گاز، قبل از انجام هرگونه اقدامی ضروری است.

فانی افزود: بازگشایی مسیرها نباید به به صورتی انجام شود که موجب بروز خسارت بر روی تاسیسات گاز و یا قطع ارتباط دسترسی به شیرهای گاز شود.

اين مقام مسئول خاطرنشان کرد: آماده باش کامل به همه نیروهای امدادی در سطح شهرستانهای خراسان رضوی ابلاغ شده و عوامل این شرکت برای امدادرسانی حضور دارند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/01/27 - ١٥:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 103