صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

در دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه عنوان شد:

گازرسانی به مناطق روستایی؛ یک گام مهم در تحقق عدالت

نماینده ولی فقیه در استان خراسان‌جنوبی گفت: : یکی از اهداف نظام اسلامی که در قانون اساسی بر آن تأکید شده، رسیدن به عدالت است و اقداماتی چون گازرسانی به مناطق روستایی یک گام مهم در تحقق عدالت و بهره‌مندی همه مردم جامعه از منابع است.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، آیت ا... عبادی در ديدار با مديرعامل و اعضای هيئت مديره شركت گاز استان خراسان جنوبي ، با بيان مطلب فوق گفت: مواهبی چون گاز ، زمینه‌ شکرگزاري و سپاس به درگاه الهی را برای وجود این نعمت فراهم مي كند.

در ادامه، سید محمود هاشمی مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان‌جنوبی با بیان اینکه گاز رسانی به ۲۷۰ روستای این استان در دست اجرا است گفت: علاوه بر اين، گازرسانی به 570 روستای خراسان‌جنوبی نیز در دست مطالعه است که در صورت تخصيص اعتبار لازم، عملیات گازرسانی به این روستاها در آينده و براساس اولويت آغاز می شود.

وي اظهار داشت: در سال گذشته 4 شهر استان خراسان ‌جنوبی به شبکه گاز طبیعی متصل شدند که با این اقدام، كليه شهر‌های استان در حال حاضر از نعمت گاز برخوردار هستند.

هاشمی تصریح کرد: در حال حاضر ۵۰۰ روستا در استان به شبکه گاز طبیعی متصل است که از این تعداد ۲۰۰ روستا در سال گذشته از نعمت گاز برخوردار شده اند.

مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با بیان اینکه هم اکنون 1005  واحد صنعتی و خدماتی در استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار است، افزود: از این تعداد حدود ۵۰۰ واحد در سال  گذشته گازرسانی شده است.

وی با اظهار این مطلب که همه مشترکان خانگی شرکت گاز بیمه هستند تا در صورت وقوع حادثه رفع مشکل آنان با سهولت بیشتری صورت گیرد، بیان کرد: در حال حاضر واگذاري اشتراک به كليه مددجویان کمیته امداد و بهزیستی به صورت رایگان انجام می‌شود .

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/01/27 - ١٥:٠١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 115