صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

استاندار یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان تأکید کرد:

تسریع در انجام پروژه های گازرسانی استان يزد با همراهی و همکاری سایر ارگان ها

استاندار یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان بر همراهی و همکاری سایر ارگان ها با شرکت گاز به منظور تسریع در انجام پروژه های گازرسانی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمد علی طالبی با بیان مطلب فوق افزود: شرکت گاز در سال های اخیر علی رغم سختی ها و مشکلات موجود توانسته با استفاده از نیروهای متخصص و تلاشگر به رسالت خود در زمینه گازرسانی عمل کند که حاصل آن ارائه خدمات مطلوب به بخش خانگی و تجاری و کسب رضایت هم استانی های عزیز است.

 وي تصريح كرد: از طرف دیگر با ایجاد شبکه های گازرسانی و تزریق این سوخت پاک و ارزان به صنایع، زمینه سرمایه گذاری هر چه بیشتر را در استان فراهم آورده که مجموعه این عوامل موجب رضایت عمومی و توسعه و آبادانی استان شده است.

این مقام مسئول در ادامه تلاش های صورت پذیرفته از سوی مجموعه گاز استان یزد را مثبت ارزیابی  کرده و خواستار تسریع در گازرسانی به مناطق فاقد گاز به ویژه مناطق کمتر توسعه یافته و همچنین بخش صنعتی استان شد.

در بخش دیگری از این دیدار، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، گزارشی از وضعیت گازرسانی به استان ارائه داد و یادآور شد: با تلاش های صورت پذیرفته تمامی 21 شهر و همچنین 490 روستای استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده اند که بر این اساس 98 درصد جمعیت استان از این نعمت الهی بهره مند شده و عملیات گازرسانی به 123 روستای دیگر در دست اقدام است.

علی اکبر میدانشاهی در ادامه تصریح کرد: در راستای تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و نامگذاری سال جاری به عنوان سال رونق تولید، این شرکت برنامه ریزی لازم را جهت گازرسانی به حدود 500 واحد صنعتی صورت داده که این موضوع در شرکت گاز بی سابقه بوده و با انجام این حجم از گازرسانی شاهد تحولی شگرف در شکوفایی اقتصادی، اشتغال زایی و توسعه و آبادانی استان خواهیم بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت جغرافیایی استان یزد و شرایط خاص روستاهای باقیمانده که عملیات گازرسانی را با سختی های زیادی مواجه ساخته، خواستار همکاری و مساعدت سایر دستگاه ها به ویژه دستگاه های مرتبط با پروژه های گازرسانی شد تا علاوه بر آبادانی روستاها، شاهد رونق کسب و کار در این مناطق باشیم که این امر قطع به یقین از طرفی موجب ایجاد رفاه و آسایش و رضایت در بین روستاییان شده و از طرف دیگر باعث حفظ جمعیت روستایی و عدم مهاجرت به شهرها و حاشيه نشيني خواهد شد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/01/27 - ١٥:٠٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 108