صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

موفقیت شرکت گاز استان ایلام در کسب مميزي سيستم های مديريتی نوین

شرکت گاز استان ایلام در زمينه استقرار و نگهداري سيستم‌هاي مديريتي نوین موفق عمل كرده و توانسته ضمن شناسايي فرصت‌هاي بهبود، آنها را در جهت تقویت فرآيندها به كار گيرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در جلسه ممیزی این شرکت که به منظور استقرار و پیاده‌سازی استانداردهای بین‌المللی،ISO10004:2018 ،ISO10002:2018 ،ISO50001:2011 و تمدید گواهینامه و بازنگری استانداردهای بین‌المللی ISO9001:2015 ،  ISO14001:2015 وHSE-MS   برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق افزود: اعتقاد داریم که کیفیت مسیری بی پایان است و عزم راسخ برای حرکت در مسیر کیفیت در گاز استان ایلام وجود دارد؛ چراکه آموزه‌های دینی ما نیز در این مسیر است.

وی تصریح کرد: با توجه به رویکرد کیفی‌سازی خدمات در این شرکت و تأکید بر تجزیه و تحلیل و ارزیابی عملکرد و توسعه چرخه بهبود مستمر، استقرار سیستم های نوین مدیریتی، همواره مورد تأکید در جهت تعالی و سرآمدی بوده که بر این اساس و با انجام برنامه‌ریزی‌های مستمر و حضور نمایندگان شرکت بین المللی گواهی‌دهنده، در مدت دو روز واحدهای مختلف شرکت بر اساس معیارهای استاندارد، روش‌های اجرایی، دستورالعمل‌ها و آیین نامه های مرتبط مورد ممیزی قرار گرفتند.

 شمس اللهی دستیابی به این موفقیت را بیانگر تلاش خستگی ناپذیر تمامی کارکنان در همه سطوح دانست و هدف نهایی از اخذ این گواهینامه ها را همسو شدن با استانداردهای جهانی به منظور بهبود فعالیت های شرکت در جهت خدمت رسانی مطلوب به ذی نفعان برشمرد و تصریح کرد: مردمان این استان لایق دریافت بهترین خدمات در کمترین زمان و بالاترین سطح کیفیت هستند.

شایان ذکر است در جلسه اختتامیه ممیزی سیستم های مدیریتی، شرکت گاز استان ایلام موفق به کسب تأییدیه ممیزان جهت استقرار و بازنگری سیستم های مدیریتی شد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/24 - ١٢:١٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 519