صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیرعامل شركت گاز استان سمنان خبر داد:

اجراي 29 هزار نفر ساعت برنامه هاي آموزشي در شركت گاز استان سمنان در سال97

مدیرعامل شركت گاز استان سمنان از اجراي برنامه هاي آموزشي در سال 97 در راستاي طرح جامع آموزش كاركنان و در جهت ارتقای سطح دانش آنان و پويايي سيستم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علیرضا شریفی نژاد اظهار کرد: در سال گذشته بيش از 29 هزار نفر ساعت برنامه‌هاي آموزشي در اين شركت در قالب آموزش هاي حضوري و مجازي جهت كليه همكاران اجرا شده كه نسبت به سال 96 حدود 123 درصد رشد حاصل شده است.

این مقام مسئول با اعلام اينكه آغاز آموزش نيروهاي پيمانكاري در سال 97 بوده، گفت: طي تفاهم نامه با سازمان فني و حرفه اي بيش از 12 هزار نفر ساعت آموزش بصورت تئوري و عملي جهت نيروهاي پيمانكاري اجرا شده است.

وي گفت: اجراي برنامه هاي آموزشي براي همكاران در راستاي طرح جامع آموزش كاركنان و ارتقاي سطح علمي و آگاهي آنان در عرصه هاي مختلف علمي و پژوهشي است.

مدیرعامل شركت گاز استان سمنان خاطر نشان كرد: فرآيند اثربخشي دوره هاي آموزشي در سال 97 با ميانگين 77.2 بدست آمده كه در فرآيند آموزش در حد مطلوب و زياد ارزيابي شده است.

به گفته شریفی نژاد، در این راستا شركت گاز استان سمنان مفتخر به كسب رتبه نخست كشوري در مبحث آموزش در دومين دوره ارزيابي سرآمدي و بهبود مستمر شركت ملي گاز ايران شده است.

وي همچنين اظهار كرد: با بهره برداري از سيستم ويدئو كنفرانس در سال 97 به ميزان 2616 نفر ساعت، 14.7 درصد موفق به صرفه جوئي در هزينه ها نسبت به سال هاي گذشته شده ايم كه اين امر نشان از تلاش اين شركت در راستاي كنترل هزينه ها و افزايش بهره وری است.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/24 - ١٢:١٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 555