صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان قم در جلسه با پیمانکاران:

گازرسانی به مناطق محروم در کمترین زمان؛ از برنامه های شرکت گاز استان قم در سال جاری

شرکت گاز استان قم با استفاده از توانمندی ها و همراهی پیمانکاران و مجریان پروژه‌های عمرانی در سال جدید نیز همچون سال های گذشته سعی خواهد داشت تا در کمترین زمان ممکن روستاییان و مناطق محروم استان را از نعمت گاز بهره مند سازد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علیرضا نصیری مدیرعامل شرکت گاز استان قم در نشست با پیمانکاران و تأمین کنندگان کالای این شرکت هدف از تشکیل این جلسه را افزایش سطح تعامل دو سویه با پیمانکاران و آگاهی از مسایل و مشکلات آنان مطرح کرد.

وی پیمانکاران و تأمین کنندگان را بازوهای اجرایی شرکت دانست و ادامه داد: به منظور حمایت حداکثری از آنان، فرآیندهای داخلی در شرکت گاز استان باید به گونه ای ارتقا یابد که این عزیزان در چارچوب قانون و مقررات بتوانند در حداقل زمان ممکن مطالبات خود را دریافت کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم، تلاش کارکنان شرکت و پیمانکاران در زمینه گازرسانی به مناطق محروم از گاز را نوعی حماسه برشمرد و در ادامه از پیمانکاران درخواست کرد موارد و نقطه نظرات خود را به صورت صریح و شفاف بیان کنند تا ضمن شناسایی نقاط ضعف، بتوان راهکارهایی برای رفع آنان و روان سازی فرآیندهای مرتبط یافت.

وی پیمانکاران و نیروهای زیرمجموعه آنان را قشری زحمتکش و ریسک پذیر دانست و ادامه داد: به منظور حمایت حداکثری از آنان، فرآیندهای داخلی در شرکت گاز استان باید به گونه ای ارتقا یابد که این عزیزان در چارچوب قانون و مقررات بتوانند در حداقل زمان ممکن مطالبات و حقوق خود را دریافت کنند.

نصیری در پایان، ضمن تقدیر از تلاش های همه پیمانکاران در سال 97 و آرزوی موفقیت در سال جدید افزود: باید به موضوعاتی همچون اعتمادسازی، دقت و سرعت در ارائه خدمات، ارتقای سلامت اداری و... در ارتباط با پیمانکاران توجه ویژه شود.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/24 - ١٢:١٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 502