صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران تأکید کرد:

لزوم انجام برنامه ها و اقدامات در جهت تأمین رضایت مشتری

ممیزی خارجی سیستم مدیریت یکپارچه با حضور ممیزان به مدت سه روز در شرکت گاز استان مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، طی این فرآیند، عملکرد و اقدامات واحدهای ستادی شرکت و تعدادی از ادارات گاز شهرستان ها مطابق با استانداردهای مدیریتی مورد بررسی و سنجش قرار گرفت.

جعفر احمدپور مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران ، هدف از انجام این ممیزی ها را ارزیابی کیفی عملکرد شرکت در راستای ممیزی مراقبتی 8 استاندارد عنوان کرد و گفت : این استانداردها شامل استانداردهای مدیریت رسیدگی به شکایات ISO 10002 ، مدیریت رضایتمندی مشتریان ISO 10004 ، مدیریت کیفیتISO 90001 ، مدیریت زیست محیطی ISO 14001 ،مدیریت ایمنی و سلامت شغلی  ISO 45001،مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست HSE-MS ، مدیریت انرژی ISO 50001 و مدیریت آموزش ISO 10015 بوده است.

وی تجربه موفق ۱6ساله شرکت در حوزه سیستم های مدیریتی را حاصل تلاش و همکاری کلیه کارکنان وظیفه شناس دانست و آن را عاملی مؤثر در کسب موفقیت در مسیر تعالی سازمانی و ارزیابی عملکرد سازمان قلمداد کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران ضمن تقدیر از زحمات تیم ممیزی، تلاش و همکاری مدیران و کارکنان شرکت در انجام فرايند مميزی، بر ضرورت اهتمام به بهبود مستمر در سازمان تاکيد کرد و خواستار استمرار حرکت در این مسیر با همت و جديت کارکنان شد.

احمدپور تصریح کرد: امیدواریم این فرآیند که بسیار تأثیرگذار بر یادگیری شرکت و ارتقاء سطح بلوغ سازمانی است، اثربخش بوده و نکات ارزش افزایی به همراه داشته باشد .

وی تأکید کرد: همواره بایستی برنامه ها و اقدامات در جهت تأمین رضایت مشتری صورت پذیرد.

احمدپور با اشاره به این مطلب که شرکت گاز استان مازندران خدمات رسانی مطلوبی به مردم داشته است،گفت: نگاه حاکم بر گاز استان حرکت در مسیر کیفیت و جلب رضایت ذینفعان است.

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران افزود: اعتقاد ما بر این است که کیفیت مسیری بی پایان است و با بکارگیری و بهره مندی از ابزارهای مدیریت کیفیت می توان زیربنای دستیابی چشم انداز و تحقق اهداف استراتژیک را فراهم کرد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/04/19 - ١٤:٤٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 268