صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

تشکر وزیرنفت از رشد شاخص گازرسانی در خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی از قدردانی وزیر نفت برای رشد و توسعه شاخص گازرسانی به شهرها و روستاهای این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدحمید فانی اظهار کرد: گزارش عملکرد و اقدامات شرکت گاز استان خراسان رضوی در حوزه گازرسانی شهری و روستایی به حضور وزیر نفت ارائه شد که وی در ادامه از رشد قابل ملاحظه شاخص گازرسانی شهری و روستایی طی چند سال گذشته تشکر و قدردانی کردند.

وی افزود: هم اکنون 2458 روستای خراسان رضوی با جمعیتی بالغ بر 507 هزار و 833 خانوار گازدار و یا عملیات اجرایی گازرسانی آن با قدرت در حال اجرا است

به گفته فانی، ضریب پوشش گاز روستایی استان 88 درصد است که این رقم با اتمام طرح های گازرسانی مصوب بند «ق» به بالای97 درصد ارتقا خواهد یافت.

فانی یادآور شد: در ابتدای سال 92، ضریب نفوذ گاز روستایی استان 56 درصد بود که این رقم با شروع نهضت گازرسانی در دولت یازدهم و دوازدهم تا امروز به 88 درصد ارتقا یافته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی، اقدامات و فعالیت‌های انجام شده را حاصل زحمات و تلاش همه کارکنان و پيمانكاران عنوان کرد و افزود: استفاده از خرد جمعی در سایه تلاش جهادی، زمینه بهره مندی حداکثری مردم را از نعمت الهی گاز ممکن کرد.

گفتنی است؛ هم اکنون پوشش گازرسانی شهری و روستایی در خراسان رضوی به ترتیب 3 و 12 درصد از میانگین کشوری بالاتر است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/04/19 - ١٥:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 688