صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

با حضور استاندار هرمزگان انجام شد؛

آغاز عملیات گازرسانی به فاز 6 و 7 شهر بندرعباس

آیین کلنگ‌زنی پروژه گازرسانی به فاز 6 و 7 شهر بندرعباس با حضور همتی استاندار هرمزگان،کناری فرماندار بندرعباس و تنی چند از مقامات استانی و شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، فریدون همتی استاندار هرمزگان در این مراسم خواستاراستقبال مردم جهت اشتراک پذیری گاز طبیعی شد و تاکید کرد: مجموعه شرکت گاز استان هرمزگان با تلاش بی وقفه و شبانه روزی در پی تامین رفاه حال شهروندان است و با توجه به هزینه های قابل توجهی که به امر گازرسانی اختصاص داده شده، نیاز است مردم نیز در این امر مشارکت بیشتری داشته باشند.

وی افزود: استان هرمزگان در شاخص‌های گازرسانی عقب بود اما با حرکت بزرگ و خیز بلند شرکت گاز هرمزگان، عملیات گازرسانی با سرعت بیشتری در حال انجام است.

در ادامه، فواد حمزوی مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان با اشاره به پروژه فوق بیان کرد: گازرسانی به فاز 6 و 7 شهر بندرعباس به طول حدود 225 کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه است که از بلوار دانشگاه تا کوی آیت الله غفاری را در بر می گیرد.

حمزوی اعتبار اولیه پروژه را 60 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: پیش بینی می شود هزینه این پروژه تا مرحله پایانی به ۱۰۰میلیارد تومان برسد.

وی همچنین اعلام کرد: با بهره برداری پروژه مذکور بیش از 40 هزار خانوار تحت پوشش گاز طبیعی قرر خواهند گرفت.

این مقام مسئول یادآور شد: در هشت سال گذشته تنها 20 درصد شهر بندرعباس گازرسانی شده و در پی این هستیم در دوسال آینده80 درصد باقی مانده شهر بندرعباس گازرسانی انجام گیرد و امید است تا پایان سال 1400 شهر بندرعباس به طور کامل گازدار شود.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/06/16 - ١٤:٥٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1076