صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

طی نیمه نخست امسال صورت پذیرفت؛

نشت یابی بیش از 3 هزار کیلومتر از خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز اردبیل

مدير عامل شركت گاز استان اردبیل از نشت‌یابی بیش از 3292 کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز این شرکت در 6 ماهه نخست سال 98 خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، سردار اسماعیلی هدف از انجام عملیات نشت یابی را شناسایی و ثبت  نقاطی که نشتی گاز دارند و اطلاع رسانی آن به تیم های کنترل و رفع  نشتی دانست و افزود: پس از شناسایی موارد نشتی، از سوی تیم های نشت یابی، موارد نشتی و مخاطره آمیز در اسرع وقت به بهره برداری ناحیه گازرسانی اعلام، و واحدهای مربوطه در سریعترین زمان ممکن نسبت به رفع نشتی اقدام می کنند.

وی با توجه به لزوم تداوم خدمات گازرسانی و تامین مستمر گاز طبیعی برای مشترکین این مهم را منوط به شناسایی و کنترل نقاط مخاطره آمیز و رفع هرگونه نشتی های موردی و احتمالی برشمرد، گفت: در 6 ماهه نخست امسال؛ بیش از 3292 کیلومتر شبکه توزیع و خط تغذیه و حدود 110 هزار انشعاب مورد نشت یابی قرار گرفته است.

اسماعیلی در پایان با تأکید بر جدی گرفتن نشت گاز ، به مشترکین عزیز توصیه کرد: به منظور حصول اطمینان از عدم وجود نشت گاز، لازم است مشترکین گاز خانگی سیستم های لوله کشی گاز داخلی منازل خود را حداقل 6 ماه یکبار با کف صابون نشت یابی کنند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/07/17 - ٠٩:٤٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 795