صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان‌غربی عنوان کرد:

مشارکت ۸۲ درصدی مشترکین شرکت گاز استان آذربایجان‌غربی برای حذف قبوض کاغذی گاز

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان‌غربی از جمع‌آوری اطلاعات ۸۲ درصد از مشترکین گاز این استان در جهت حذف قبوض کاغذی گاز از ابتدای مهرماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علیرضا شیخی اظهار کرد: در همین راستا، شماره تلفن همراه معتبر ۸۲ درصد مشترکین و نیز کدپستی ۹۴ درصد از آنان جمع‌آوری شده است.

وی تعداد کل مشترکین گاز استان را ۹۷۰ هزار و ۹۱۸ مشترک اعلام کرد، و افزود: ۷۹۶ هزار و ۵۹۱ مشترک از این تعداد دارای شماره تلفن همراه هستند که شماره ۸۲ درصد آنها و به عبارتی ۷۸۰ هزار و ۱۶۹ مشترک اخذ و در سامانه ثبت شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان ‌غربی با بیان اینکه ۳۱۰ هزار و ۸۷۵ مشترک گاز در ارومیه وجود دارد، گفت: ۲۴۵ هزار و ۵۱۰ مشترک از این تعداد دارای شماره تلفن همراه معتبر هستند که شماره ۷۹ درصد از آنها تاکنون اخذ و در سامانه به ثبت رسیده است.

شیخی همچنین ۹۱۲ هزار و ۸۴۴ مشترک از کل مشترکین گاز در استان را دارای کدپستی معتبر اعلام و اظهار کرد: تاکنون کدپستی ۹۴ درصد از این مشترکین نیز اخذ و در سامانه ثبت شده است.

وی در ادامه از اشنویه و بوکان به ترتیب با ۹۲ و ۸۸ درصد به عنوان مرکز شهرستانی یاد کرد که به نسبت تعداد مشترکین خود، بیشترین میزان جمع‌آوری اطلاعات مربوط به شماره تلفن همراه را داشته‌اند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/12 - ١٣:٠٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 319