صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی:

ثبت نام 86 درصد مشترکین گاز استان خراسان رضوی برای دریافت قبض پیامکی گاز

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: 86 درصد مشترکین گاز شهری و روستایی این استان برای تکمیل اطلاعات و دریافت پیامکی قبض گاز ثبت نام کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدحمید فانی با اعلام این خبر اظهار کرد: از مجموع دو میلیون و 333 هزار مشترک گاز در استان، تاکنون یک میلیون و 996 هزار و 296 مشترک معادل 86 درصد، در طرح حذف کاغذی قبوض گاز مشارکت کردند.

وی با قدردانی از تعامل و همکاری خوب شهروندان در اجرای این طرح ملی افزود: بیشترین آمار ارسال اطلاعات مربوط به درگز با 96 درصد همکاری است. همچنین در شهرستان مشهد نیز از مجموع یک میلیون و 254 هزار مشترک، تاکنون 986 هزار و 629 مشترک اطلاعات خود را تکمیل و بروزرسانی کردند.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی با بیان این مطلب که تلاش می کنیم تا اجرای طرح حذف قبوض کاغذی گاز بدون دغدغه برای شهروندان انجام شود، گفت: تا اواسط دی ماه امسال قبض گاز علاوه بر پیامک به صورت کاغذی نیز برای مشترکین ارسال گردیده و مطابق دستورالعمل های ابلاغی پس از این تاریخ، صورتحساب گازبهای مصرفی صرفا به شماره همراه ثبت شده مشترکین پیامک می شود.

وی با بیان اینکه هر شماره تلفن همراه قابلیت ارسال و دریافت اطلاعات چندین اشتراک گاز را دارد، اظهار کرد: مشترکین می توانند برای ثبت و تکمیل اطلاعات به صورت غیرحضوری، شماره اشتراک و تلفن خود را به صورت (شماره اشتراک * شماره تلفن) به سامانه ۱۰۰۰۳۷۰۷۴ یا طی تماس با تلفن گویای ۳۷۰۷۴ و ۱۸۹۴ اعلام کنند.

فانی ادامه داد: لینک "طرح جمع‌آوری اطلاعات تماس مشترکین گاز" نیز بر روی سایت شرکت گاز استان خراسان رضوی و شرکت ملی گاز ایران بارگذاری شده و امکان تغییر شماره تلفن همراه دریافت کننده پیامک نیز از طریق مراجعه به سایت شرکت گاز استان فراهم است. همچنین جمع آوری شماره همراه مشترکین، از ابتدای مهرماه امسال به صورت حضوری توسط نیروهای بخش پیمانکاری کنتورخوان این شرکت نیز در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی هدف از اجرای طرح حذف کاغذی قبوض گاز را تکریم مشتری، بهره مندی از فناوری های نو، حفظ محیط زیست و صرفه جویی در هزینه ها اعلام کرد و افزود: مشارکت مردم در اجرای موفق این طرح موجب صرفه جویی قابل ملاحظه ای در هزینه های کشور می شود.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/13 - ١٠:٥٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 360