صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

باهدف افزایش سرعت وکیفیت خدمات رسانی به مشترکین صورت گرفت؛

استقرار مرکزکنترل امداد و سامانه امداد مکانیزه 194 در شرکت گاز استان مرکزی

مدیرعامل شرکت گازاستان مرکزی ازاستقرار و پیاده سازی مرکز کنترل امدادگاز و سامانه امداد مکانیزه 194 درسال گذشته درسطح شهرستان اراک باهدف افزایش سرعت وکیفیت خدمات رسانی به مشترکین خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران،محمدرضاسمیعی ضمن تشکر از دست اندرکاران این پروژه در شرکت گاز استان و با تاکید برروند صعودی پاسخگویی فوری به درخواست های مردمی گفت : تمامی مشترکین استانی می توانند به صورت شبانه روزی باسامانه گویا و مکانیزه 194 تماس حاصل کرده تا کارشناسان واحد امداد این شرکت درکمترین زمان ممکن درمحل مورد نظرحضور یافته و جوابگوی مطالبات مشترکین و رفع مشکل آنان باشند.

براساس همین گزارش حمیدرمضانی معاون بهره برداری شرکت گازاستان مرکزی از راه اندازی خطوط E1 شماره تلفن 194 و سیستم ضبط مکالمات و نیز استقرار سامانه ثبت حوادث به صورت مکانیزه در مرکز کنترل امداد مستقر در ستاد استان خبر داد.

رمضانی افزود: مدیریت ناوگان اکیپ های امدادی بانصب موقعیت یاب(GPS)،ثبت و ضبط مکالمات،زمان های دریافت وارسال،انجام کار به صورت مکانیزه و همچنین رصدآنلاین عملکرد ایستگاه های حیاتی استان،از دیگر امکانات این مرکز است.

وی همچنین تهیه گزارشات مختلف درخصوص تماس ها و خدمات صورت پذیرفته به مشترکین و تحلیل های مورد نیاز را به عنوان مهمترین ویژگی دیگر این سامانه هوشمند نام برد وگفت: این امکان موجب کاهش هزینه،افزایش سرعت واکنش در مقابله با حوادث و بحران ها،افزایش صحت تحلیل های آماری و بهره گیری هرچه بیشتر از نتایج حاصله،مدیریت ناوگان امدادی،پاسخگویی دقیق در راستای تکریم ارباب رجوع،افزایش رضایتمندی مشترکین و اعتماد مردم به خدمتگزاران خود می شود.

معاون بهره برداری شرکت گازاستان مرکزی عملکرد مرکز کنترل امدادگاز و سامانه امداد مکانیزه 194 را در سال 98 چنین ترسیم کرد: اولویت های پیام بصورت عادی 7359 مورد و به صورت فوری 24610 مورد و به صورت خیلی فوری 239 مورد بوده که در مجموع 32208 مورد جهت رسیدگی و خدمات رسانی به این واحد ارسال شده که دراسرع وقت به مشترکین محترم و مردم شریف شهرستان اراک پاسخگویی داده شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد که سامانه امداد مکانیزه 194 در فازاول در سطح شهرستان اراک استقرار یافته و بزودی درکل استان مرکزی گسترش می یابد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/03/07 - ١٢:٠٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 262