صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد خبرداد؛

آمادگی پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد برای خدمت رسانی به هموطنان در زمستان 97

مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد از آمادگی این مجتمع بزرگ گازی برای خدمت رسانی به هموطنان در زمستان 97 خبرداد...

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سید مجید منبتی با اعلام این خبر افزود: با توجه به در پیش بودن فصل زمستان، با اجرای برنامه های توانمندسازی در بحث منابع انسانی، تامین کالا و مواد شیمیایی مورد نیاز و همچنین انجام تعمیرات اساسی آماده ایم به استقبال فصل زمستان برویم.

وی تصریح کرد: تمامی تمهدیدات طبق برنامه ریزی های از پیش تعیین شده در هشت ماهه نخست امسال صورت گرفته و در تلاشیم در چهار ماه پایانی سال که فصل پیک مصرف است، بتوانیم گاز مشترکان در استان های شمال و شمال شرق کشور را تامین کنیم.

منبتی از واحد ذخیره سازی گاز شوریجه به عنوان یکی از پشتوانه های استراتژیک پایداری تولید گاز در شمال شرق کشور نام برد و تاکید کرد: این تاسیسات در هشت ماهه نخست سال جاری گاز لازم را ذخیره و به محض نیاز شبکه، برداشت از گاز ذخیره شده انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: تمامی مدیران و کارکنان در آمادگی کامل قرار دارند تا در فصل زمستان به منظور تحقق ماموریت های سازمان که همانا رفاه و اقتصاد پویاتر در سطح مشترکان خانگی و صنایع است نسبت به رسالت مهم خود جامه عمل بپوشانند.

این مقام مسئول با بیان اینکه امروزه اهمیت پایداری تولید گاز طبیعی بیشتر از ظرفیت تولیدشده است، خاطر نشان کرد: تمامی کارکنان پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد همچون سالیان گذشته تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا خللی در روند تامین گاز مشترکان بوجود نیاید و خدمتگذار مردم شریف میهن اسلامی در خطه شمال و شمال شرق کشور و گرما بخش خانه های هموطنان باشند.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در پایان، تحقق پایداری تولید و تامین مناسب گاز مصرفی در بخش خانگی و صنعتی را مدیون زحمات شبانه روزی کارکنان این پالایشگاه دانست و بر اهمیت مدیریت مصرف از سوی هموطنان گرامی در حفظ فشار شبکه و افزایش سهم صنایع تولیدی تاکید کرد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/08/13 - ١١:١٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 317