صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت پالایش سرخون و قشم:

توان همه جانبه کارکنان صنعت گاز در راستای استمرار و تولید پایدار درسطح کشور

مديرعامل شرکت پالايش گاز سرخون و قشم از آمادگی همه‌جانبه این شرکت برای تولید پایدار و حداکثری گاز در روزهای سرد در سالجاری خبر داد...

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمدحسین نوروزی  با اعلام آمادگي همه جانبه براي استمرار توليد گاز تصریح کرد: با اقدامات انجام شده در عملیات تعمیرات اساسی و تأمین قطعات یدکی و تمهیدات مورد نیاز، با یاری خداوند متعال و تلاش همکاران خدوم این شرکت آمادگی کامل بمنظور برای تولید پایدار و حداکثری گاز در فصول سردسال پیش رو مهیا است.

ایشان در ادامه افزود: در راستای استمرار و تولید پایدار در سطح صنعت گاز کشور و با بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سال جاری و همچنین با همت والای کارکنان توانمند خطه جنوب کشور در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم با برنامه ریزی و هماهنگی های صورت گرفته برای سال جدید، روند مناسبی در عرصه خدمت رسانی به میهن اسلامی را خواهد داشته و گرمابخش خانه های هموطنان عزیز است.

نوروزی با اشاره به شعار اقتصاد مقاومتی که توجه به تولید در داخل کشور است، تصریح کرد: در زمینه تامین قطعات از طریق شرکت های سازنده داخل، اقدامات موثری انجام شده که به دنبال این امر مهم توانسته ایم با همت و درایت متخصصان و کارشناسان توانمند و باتجربه این شرکت در حال حاضر، حدود 80 درصد قطعات را از طریق سازندگان داخلی تامین کنیم.

وی در خاتمه بیان کرد: امیدوار هستیم با توکل به خدا و با عزم همه جانبه کارکنان این شرکت در فصل سرد پیش رو نیز؛ پالایشگاه گاز سرخون همچون سال هاي گذشته به تبع شرکت ملي گاز ايران با حداکثر ظرفیت در مدار تولید قرار داشته و به رسالت مهم خود جامه عمل بپوشاند.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/08/15 - ١١:٤٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 327