صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

در حوزه نظام پیشنهادها انجام شد؛

امضاء تفاهم نامه همکاری مابین دانشگاه آزاد مشهد و پالایشگاه شهید هاشمی نژاد

پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد یکی از شرکت های موفق و پیشرو در اجرای نظام پیشنهادها است و وظیفه خود می‌دانیم با دستگاه های دولتی و شرکت های خصوصی در این حوزه حداکثر همکاری را داشته باشیم...

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، ناصر نوذری قائم مقام مدیرعامل شرکت پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در جلسه مشترک مدیران و مسئولین نظام پیشنهادهای این شرکت با مدیران دانشگاه آزاد در مشهد که با حضور اعضای شورای همیاری نظام پیشنهادهای پالایشگاه و مدیران مسئول دانشگاه در حوزه توسعه مدیریت و منابع برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: نظام پیشنهادهای شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در حوزه های کارکنان، خانواده ها، دانش‌آموزی، شهری، روستایی و مسوولیت‌های اجتماعی فعال بوده و تاکنون بالغ بر 74 هزار پیشنهاد دریافت کرده است.

وی ادامه داد: در طول سالیان گذشته پیشنهادهای زیادی از سوی کارکنان و خانواده های آنان دریافت شده که پس از بررسی کامل، زمینه های اجرای پیشنهادها در قالب پروژه هایی نظیر صرفه جویی در مصرف گاز، پروژه صرفه جویی در مصرف آب و بخار، پروژه بازیافت گازهای ارسالی به مشعل عملیاتی شده است.

به گفته نوذری، کارآفرینی هدف نهایی نظام پیشنهادها است که در این حوزه نیز موفقیت‌هایی حاصل شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه الگوی ارزیابی ما، مدل ارزیابی ملی است تاکید کرد: اگر بخواهیم نظام پیشنهادها پیشرو باشد، باید قدرت ریسک پذیری داشته باشیم.

قائم مقام مدیرعامل در حوزه نظام پیشنهادها در خصوص روش‌های دریافت پیشنهادها بیان کرد: اگر همکاران ما در تمامی زمینه ها پیشنهادهایی داشته باشند، از طریق سیستم پیغام گیر صوتی، دریافت از اینترانت (شبکه داخلی) و همچنین اینترنت و صندوق پستی اخذ می شود.

 وی خاطر نشان کرد: شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در سطح ملی تاکنون موفق به دریافت تندیس زرین ملی در حوزه نظام پیشنهادها شده و این افتخار در سایه تلاش و همت تمامی مدیران و کارکنان پالایشگاه به دست آمده است.

در ادامه جلسه، معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گفت: ما می خواهیم با برنامه ریزی همه جانبه از تجربیات به دست آمده در نظام پیشنهادهای شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد الگوبرداری کنیم و این حوزه را در دانشگاه آزاد مشهد با حضور اساتید و دانشجویان پیاده سازی کنیم.

خیاط زاده اضافه کرد: شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد از شرکت های پیشرو در حوزه نظام پیشنهادها است و درصدد هستیم بتوانیم با استفاده از تجربیات و تخصص پالایشگاه، سنجیده عمل کرده و  گام های موفقی در این حوزه برداریم.

شایان ذکر است، در پایان این جلسه مقرر شد طرفین در قالب تفاهم نامه همکاری نسبت به پیاده سازی نظام پیشنهادها در دانشگاه و ارائه آموزش‌های تکمیلی در پالایشگاه، در این حوزه اقدام کنند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/08/15 - ١١:٥٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 369