صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

رئيس ستاد بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر:

پالايشگاه فجرجم ،پشتيبان اصلي بهداشت و درمان صنعت نفت در منطقه است

رئيس ستاد بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر در ديدارخود با مديرعامل شركت پالايش گاز فجرجم گفت: اين شركت بعنوان پشتيبان اصلي بهداشت و درمان صنعت نفت در منطقه عمل مي كند و قدردان زحمات آنها هستيم.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، مهرداد حسين زاده خاطرنشان كرد: مجموعه بيمارستان توحيد جم بعنوان تنها بيمارستان اين شهرستان خدمات گسترده اي را به بيماران ارائه مي دهد و بخش مهمي از تجهيز و توسعه اين بيمارستان با همكاري پالايشگاه جم بدست آمده است.

وي تصريح كرد: بهداشت و درمان صنعت نفت در منطقه به محيط پيراموني نيز تعهد دارد و در چارچوب مسئوليت هاي اجتماعي خود اقدامات ارزشمندي نيز تا كنون انجام داده است.

بهداشت و درمان صنعت نفت دربهبود سلامت كاركنان نقش مهمي دارد

در ادامه عبدالصمد نجفی مديرعامل شركت پالايش گاز فجرجم گفت: توليد پايدار در شركت هاي پالايشي به سلامت جسمي و روحي كاركنان وابسته است و بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر نيز تاكنون در اين زمينه  اقدامات اثرگذاري انجام داده است

وی افزود: امنيت رواني و سلامت جسمي كاركنان، ضامن رسيدن به توليد پايدار در شركت هاي پالايشي است و بهداشت و درمان، نقش مهمي در اين راستا دارد و ما همواره از آنها تشكر مي كنيم.

نجفي ادامه داد: شركت پالايش گاز فجرجم آمادگي خود را در جهت تقويت زيرساخت ها و امكانات فيزيكي و تجهيزات مورد نياز در بخش بهداشت و درمان صنعت نفت در شهرستان جم را دارد و تا كنون نيز اقدامات مهمي انجام داده است.

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/12/21 - ١٣:٢٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 205