صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

در راستای اصلاح الگوی مصرف صورت گرفت؛

صرفه جویی بالغ بر 200 مگاوات ساعت برق در شرکت پالایش گاز بید بلند

مدیر انرژی شرکت پالایش گاز بیدبلند از صرفه جویی بالغ بر 200 مگاوات ساعت برق در این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، نیک آیین اظهار کرد: در راستای اصلاح الگوی مصرف ودر سال مزین به شعار رونق تولید، این پالایشگاه در فاز نخست و پس از تشکیل کارگروه سیستم های روشنایی متشکل از کارشناسان واحدهای مهندسی، انرژی، تعمیرات برق، HSE ، کالا و حراست، و تهیه فرمهای MAPF،  اقدام به خرید و جایگزینی470 عدد لامپ حبابی و تیوبی LED و SMD به جای لامپ های  پرمصرف قبلی کرد که در نتیجه این اقدام، صرفه جویی قابل توجه 200 مگاوات ساعت در طول سال قابل پیش بینی خواهد بود.

وی افزود: در این پروژه و به منظور عمل به سیاست های حمایت از تولید داخلی و رونق تولید، تماماً از محصولات داخلی استفاده شده و از سوی همکاران پرتلاش اداره تعمیرات برق اجرا شده است.

نیک آیین بیان کرد: در فازهای آتی این پروژه، جایگزینی تمامی لامپ های پرمصرف ساختمان های اداری و عملیاتی، در دستور کار قرار دارد که در نتیجه آن میزان صرفه جویی ها از محل جایگزینی، به مراتب بیشتر خواهد بود.

مدیر انرژی شرکت پالایش گاز بیدبلند در پایان سخنان خود اظهار کرد: این شرکت همزمان با صرفه جویی در مصارف حامل های انرژی و در راستای خط مشی خود مبنی بر استفاده از انرژیهای پاک و تجدید پذیر، فاز دوم نیروگاه خورشیدی به ظرفیت 60 کیلووات را در دستور کار خود دارد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/01/27 - ١٤:٥٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 103