صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

در فروردین ماه 98محقق شد؛

ثبت رکورد فرآورش 14.5 میلیون متر مکعب گاز در پالايشگاه گاز مسجد سليمان

مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند گفت: پالايشگاه گاز مسجد سليمان توانست با دريافت 14.5 ميليون مترمكعب گاز و فرآورش آن در فروردين ماه 98 ركورد جديدي را درتاريخ بهره برداري اين پالايشگاه رقم بزند.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، علی محمد پوررضا ضمن اعلام اين خبر گفت: اين دستاورد مهم با تلاش و کوشش خستگی ناپذیر کارکنان این پالایشگاه و دیگر همکاران در شرکت پالایش گاز بید بلند، پيگيري و تشکیل جلسات مختلف با شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان و منطقه یک عملیات انتقال گاز و استفاده حداكثري از ظرفيت پالايشگاه  محقق شد.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند در پایان ضمن تقدیر و تشكر از كليه همكاران خاطرنشان كرد: انشاءا... در آينده نيز بتوانيم با پيگيري و تلاش هرچه بيشتر به توليد حداكثري و پايدار گاز دست يابيم و در شرايط كنوني كشور و در گام دوم انقلاب ضمن رونق توليد نسبت به حفاظت از تاسيسات و رعايت الزامات ايمني اهتمام ورزيم.

لازم به ذکر است که پالایشگاه گاز مسجد سلیمان زیر مجموعه شرکت پالایش گاز بیدبلند است که وظیفه آن تامین گاز مجتمع های سیمان مسجد سلیمان، دیگر صنایع و شهر مسجد سلیمان است که سال 85 به بهره برداری رسید.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/23 - ١٤:٢٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 557