صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

کسب رتبه نخست شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در پنجمین دوره سنجش سلامت اداری

مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از حضور موفقيت آميز این شرکت در پنجمین دوره سنجش سلامت اداری صنعت گاز کشور با عزم راسخ و درایت کارشناسان توانمند و باتجربه این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمدحسین نوروزی اظهار کرد: در راستای ترویج و توسعه اهداف و برنامه های نظام سلامت اداری و  جاری سازی قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، طی ارزیابی های بعمل آمده از اقدامات و فعالیت های انجام شده در سطح شرکت های تابعه شرکت ملی گاز از سوی امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران، شرکت پالایش گاز سرخون و قشم موفق شد "رتبه اول" این دوره را در بین شرکت های پالایش گاز کشور به خود اختصاص دهد.

وی ضمن تشکر و قدردانی از همت و عزم راسخ کارکنان تلاشگر و توانمند، اظهار امیدواری کرد به حول قوه الهی و با تدبیر و درایت همکاران عزیز بتوانیم با اجرای قانون و مقررات و بهبود فرآیندها در حوزه های مختلف عملکردی، در سال های پیش رو به موفقیت های روز افزون در سطح صنعت نفت و گاز کشور دست پیدا کنیم.

نوروزی افزود: اساس کار و و ظیفه اصلی مجموعه سلامت اداری در سطح صنعت نفت و گاز کشور، نظارت بر عملکردها و پیشگیری از بروز فساد بوده و بدنبال آن نیز سلامت اداری در روند پیشبرد و تحقق اهداف و برنامه های سازمان بعنوان یکی از مهم‌ترین گزینه‌های رشد و پیشرفت تلقی می شود.

وی در خاتمه اظهار داشت: برنامه ریزی کمیته سلامت اداری و همچنین تلاش مجموعه کارکنان این شرکت همواره در راستای افزایش ضریب سلامت اداری بوده و بدنبال آن شرکت پالایش گاز سرخون و قشم طی برنامه ای مدون، با همت و درایت روز افزون در جهت ترویج و توسعه این امر مهم، گام های بسزایی برداشته است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/04/17 - ١٢:٤٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 336