صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

رئیس امور بهداشت و ایمنی و محیط زیست و پدافند غیر عامل پارس جنوبی خبر داد:

ثبت بیش از 12 میلیون نفر ساعت کارکرد بدون حادثه در مجتمع گاز پارس جنوبی

رئیس امور بهداشت و ایمنی و محیط زیست و پدافند غیر عامل پارس جنوبی با بیان اینکه در حاضر 12 میلیون و 478 هزار و 807 نفر ساعت کارکرد بدون حادثه در این مجتمع به ثبت رسیده، گفت: مجتمع گاز پارس جنوبی برای دستیابی به پایداری تولید و ایمن در زمینه HSE برنامه مدونی در دستور کار دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علیرضا نجومی، رئیس امور بهداشت و ایمنی و محیط زیست و پدافند غیر عامل پارس جنوبی؛ تصریح کرد: در همین راستا نیز از ابتدای سال 98 تا کنون 81 هزار و 803 عدد پرمیت صادر شده است.

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود با بیان اینکه مجتمع گازی پارس جنوبی هم اکنون طرح پایداری در حوزه HSE را دنبال می کند، گفت: مسیر تعالی مجتمع گاز پارس جنوبی، از تولید محور، رویکرد مشتری‌گرایی و تمرکز بر خواسته‌های آن فراتر رفته و در راستای مسؤولیت‌پذیری در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و محیط زیستی گام‌های بسیار مهمی برداشته است.

وی افزود: در همین راستا استراتژی مجتمع، ارتقای وضعیت HSE در ابعاد مختلف است.

نجومی در ادامه یکی از ابعاد اصلی این مسیر تعالی را مديريت يكپارچگي سرمايه دانست و اظهار داشت: از این منظر در زمینه ایجاد ساختارهای مناسب تدوين و به روزآوري دستورالعمل هاي حفظ و نگهداري با استفاده از الگوهاي شرکت ملی گاز ایران در دستور کار مجتمع قرار دارد و تاکنون 117 دستورالعمل از سوی کارشناسان این شرکت تدوین و بومی شده است.

رئیس امور بهداشت و ایمنی و محیط زیست و پدافند غیر عامل پارس جنوبی در خصوص مديريت يكپارچگي سرمايه در حوزه تجهيزات و ماشين آلات گفت: در این بخش انجام ایمن تعميرات اساسي در دستور کار است.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/04/18 - ١٥:٥٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 340