صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

کسب تندیس نقره ای در چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی وزارت نفت توسط پالایشگاه هاشمی نژاد

چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت با هدف تقویت نگاه تحلیل گرانه و عملیاتی و گزارش شرکت های فعال در حوزه نفت و گاز درباره عملکرد در حیطه مسئولیت اجتماعی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، در این مراسم مدیرعامل پالایشگاه شهید هاشمی نژاد، به عنوان نخستین سخنران اولین پنل تخصصی، طی سخنانی اظهار داشت: سهیم شدن در توسعه و رفاه جامعه با فراهم‌آوری انرژی پاک، مأموریت پالایشگاه هاشمی‌نژاد به شمار می‌آید که مستلزم مسئولیت‌پذیری اجتماعی است.

سیدمجید منبتی افزود: درک مسئولیت‌های اجتماعی و استقرار آن در همه برنامه‌های سازمان، تنها راه حصول حداکثر منافع سازمانی است.

وی تصریح کرد: یکی از اهداف ما در سال "رونق تولید" حمایت از کسب و کارهای نوپا و شرکت های داخلی است و وقتی مدیران شرکت های داخلی نسبت به تاسیس شعب خود در سرخس مبادرت ورزند، سعی می کنیم با رعایت ضوابط و مقررات، نیازهای پالایشگاه را از این شرکت ها تامین کنیم تا شاهد رونق تولید در این شهرستان مرزی باشیم.

منبتی با اشاره به اینکه پالایشگاه خانگیران در سه زمینه توزیعی، خدماتی و تولیدی از توان شهرستان سرخس و روستاهای اطراف آن استفاده می‌کند، گفت: ما حتی لباس مورد استفاده کارکنان در محیط پالایشگاه را با حمایت از زنان و مردان شهرستان سرخس در همین منطقه تولید و تهیه می‌کنیم.

این مقام مسئول درباره اجرای مسئولیت‌های اجتماعی از سوی پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد بیان کرد: توانمندسازی شرکت‌های محلی، حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، آموزش کارآفرینی و خلاقیت برای جوانان منطقه، تهیه بسته‌های نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان و... از جمله اقدام‌های پالایشگاه در این زمینه است.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد تاکید کرد: کل خرید و نیازهای پالایشگاه در حد معاملات کوچک و متوسط طبق مقررات و ضوابط اداری از سطح شهرستان سرخس صورت می پذیرد و این روند صعودی همچنان ادامه دارد، بطوری که امیدواریم امسال مجموع خرید کالا و خدمات از سطح شهرستان به حدود هزار میلیارد ریال برسد که گردش مالی بسیار خوبی برای جامعه پیرامونی ایجاد خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: شرکت های محلی برای حضور در معاملات کوچک و متوسط باید در سامانه EP وزارت نفت ثبت شوند که طبق آموزش های ارائه شده، چندین شرکت در شهرستان در این سامانه ثبت نام کرده اند.

گفتنی است: در پایان این مراسم با توجه به عملکرد خوب و حضور فعال و چشمگیر پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در حوزه مسئولیت های اجتماعی، تندیس نقره ای و لوح افتخار از سوی وزیر به مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد اهدا شد.

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/06/12 - ١٦:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 846