صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

رئیس امور اداری پالایشگاه گاز ایلام عنوان کرد:

آموزش، مكمل تجربه برای رفع تنگناها در حوزه های تخصصی

رئیس امور اداری شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه آموزش های تخصصی می تواند مشکلات سازمانی را در زمینه های مختلف برطرف کند، گفت: هدف از آموزش، تقویت و ارتقای کارکنان به سطحی از دانش و مهارت است که این مهم منجر به افزایش بهره وری و بازدهی سازمان و کاهش مشکلات و تنگناها شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سید سعید موسوی در جلسه مسئولان منابع انسانی پالایشگاه گاز ایلام با مدیران موسسات آموزشی استان، با اشاره به اینکه آموزش یکی از روش های تغییر مثبت در سازمان است، افزود:  پالایشگاه گاز ایلام به مسئله آموزش توجه ویژه ای دارد و از  اساتید برجسته استانی و کشوری با کمک بخش خصوصی  برای آموزش در حوزه های تخصصی استفاده  می کند.

رئیس امور اداری شرکت پالایش گاز ایلام تصریح کرد: مراکز آموزشی بخش خصوصی که قصد همکاری با این مجموعه را دارند، بایستی از حداقل استانداردهای آموزشی تعریف شده وزارت نفت برخوردار باشند.

 انجام بیش از 46 هزار نفر ساعت آموزش در سال گذشته

رئیس آموزش نیروی انسانی شرکت پالایش گاز ایلام نیز در این جلسه گفت: نقش آموزش در بالندگی و ارتقای مهارت ها و پویایی و چابکی سازمان بر هیچ کس پوشیده نیست و توجه نکردن به این امر سازمان و کار گروهی را بنحو قابل توجهی دچار فرسودگی می کند.

جلال قاسمی به وضعیت پالایشگاه از حیث آموزش اشاره کرد و افزود: بر اساس مستندات موجود، سرانه آموزشی این شرکت به نسبت سایر شرکت های پالایشی گاز از کثرت بالایی برخوردار بوده و از نظر مطابقت با استانداردهای آموزشی در حد مطلوبی قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه این شرکت در طول سال گذشته بیش از 112 کلاس آموزشی در زمینه های مختلف برگزار کرده است، اظهار داشت: برای برگزاری این آموزش ها بیش از 15 جلسه با واحدهای مختلف شرکت برای شناسایی و نیاز سنجی آموزش های تخصصی انجام شده است.

قاسمی با بیان اینکه در طول سال گذشته بیش از 46 هزار نفر ساعت آموزش برای کلیه پرسنل در این واحد صنعتی برگزار شده است، تصریح کرد: در نتیجه این آموزش ها شاهد افزایش مهارت و توان پرسنل، بالا رفتن بهره وری و کاهش مشکلات در شرکت هستیم.

در این جلسه که به منظور آشنایی موسسات آموزشی خصوصی استان ایلام با فرآیند آموزش پالایشگاه گاز ایلام برگزار شد، نحوه همکاری موسسات و لزوم مجوزهای لازم از وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران مورد بحث قرار گرفت و تعدادی از این مدیران ضمن اعلام آمادگی برای همکاری، دیدگاه های خود را برای ارائه همکاری در زمینه آموزش های تخصصی بیان کردند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/06/16 - ١٤:٤٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 497