صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

حضور پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در شانزدهمین نمایشگاه کشاورزی استان اردبیل

جمعی از کارشناسان شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد با هدف معرفی محصول کود گوگرد بنتونیتی به کشاورزان در شانزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی، دام، طیور، ماشین آلات و صنایع وابسته در اردبیل حضور پیدا کرده و به معرفی دستاوردهای این شرکت پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، ابوالفضل نعمتی حصار رئیس روابط عمومی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد با اعلام این خبر افزود: دشت مغان قطب کشاورزی در منطقه اردبیل است و بالغ بر 85 هزار هکتار زمین کشاورزی دارد که تمامی آنها نیاز به استفاده از کود گوگرد بنتونیتی دارند و کارشناسان این مجتمع در راستای توسعه بازار و معرفی محصولات جانبی پالایشگاه (کود گوگرد بنتونیتی) به بازار داخلی در این نمایشگاه حضور یافتند.

وی تصریح کرد: شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در کنار رسالت اصلی خود مبنی بر تامین گاز مشترکین شمال و شمال شرق کشور، محصولات جانبی همچون گوگرد را تولید می کند و در حال حاضر به عنوان بزرگترین تولید کننده گوگرد در کشور بشمار می رود.

نعمتی حصار در زمینه تولید کود گوگرد بنتونیتی این پالایشگاه بیان کرد: کود گوگرد بنتونیتی در راستای ارتقای کیفی خاک و تامین عناصر مورد نیاز رشد گیاهان تاثیر بسزایی در راندمان محصولات کشاورزی دارد.

وی تاکید کرد: کود گوگرد بنتونیتی تولیدی این شرکت، با استانداردهای جهانی تولید شده و در حال حاضر جایگاه خود را در بازار داخلی و خارجی کسب کرده و هم اکنون بیشترین کود گوگرد بنتونیتی کشور توسط این پالایشگاه تولید می شود.

رئیس روابط عمومی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد خاطر نشان کرد: در زمان برگزاری این نمایشگاه، تعداد زیادی از تجار و بازرگانان ایرانی فعال در حوزه گوگرد از غرفه شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد بازدید و خواستار خرید محصول کود گوگرد بنتونیتی این مجتمع گازی شدند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/06/16 - ١٤:٤٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 544