صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام در دیدار با معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی استان:

پالایشگاه گاز ایلام از طرح های پژوهشی سلامت محور استقبال می کند

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام به رویکرد سلامت محوری در این شرکت اشاره کرد و گفت: یکی از رویکردهای اصلی این پالایشگاه، سلامت محوری است و به همین منظور از پتانسیل و توان بالای علمی، پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام در تعامل با صنعت و در حوزه های سلامت این پالایشگاه استقبال می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، شهریار داری پور از انعقاد تفاهم نامه همکاری علمی و پژوهشی بین این شرکت و دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام خبر داد و افزود: هم اکنون در حوزه پژوهش و فناوری شرکت پالایش گاز ایلام 18پروژه پژوهشی و 7 طرح اینترشیپ جاری در حال انجام است که از این تعداد بیش از10 مورد قرارداد پژوهشی با دانشگاه های استان و منطقه منعقد شده است.

وی اظهار داشت: حوزه پژوهش و فناوری این شرکت همواره پذیرای ایده های خلاقانه و نوآورانه اساتید، متخصصان و پژوهشگران در حوزه های مختلف در قالب انجام پروژه پژوهشی، طرح های اینترنشیپ و حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی است.

همچنین معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: پالایشگاه گاز ایلام در زمینه پژوهش و فناوری تعامل سازنده ای با دانشگاه‌های کشور بخصوص استان ایلام دارد که انتظار می رود این تعاملات با دانشگاه علوم پزشکی استان گسترش یابد.

غلامرضا کلوندی افزود: دانشگاه علوم پزشکی استان از تمام ظرفیت های موجود در راستای گسترش ارتباطات علمی، هم افزایی و همفکری در قالب تشکیل کارگروه های تخصصی، تبادل دانش و ارائه تجربیات در قالب همکاری های آموزشی و پژوهشی در حیطه سلامت، استفاده از ظرفیت استقرار دفتر پژوهش و فناوری پالایشگاه در دانشگاه با هدف توسعه رویکردهای دانش بنیان در حوزه سلامت و تشریک مساعی به جهت تسریع در دستیابی به اهداف و برنامه های مورد توافق بهره خواهد برد .

همچنین رئیس پژوهش و فناوری شرکت پالایش گاز ایلام در این جلسه گفت: فعالیت های حوزه پژوهش و فناوری این شرکت با همکاری مستمر نزدیک به 80 نفر از پرسنل شرکت و اساتید دانشگاه در طول 5 سال گذشته منجر به انعقاد بیش از 200 قرارداد پروژه پژوهشی، طرح اینترشیپ و پایان نامه تحصیلات تکمیلی شده است.

احسان نورالهی افزود: در این تفاهم نامه همکاری با دانشگاه علوم پزشکی استان ، استفاده بهینه از ظرفیت‌های علمی و پژوهشی، انجام پروژه های تحقیقاتی، ایجاد بانک‌های اطلاعاتی از محققین فعال دانشگاهی به منظور شناسایی چالش‌های حوزه سلامت کارکنان، بیماری های غیر واگیر و بهداشت محیط کار برای توسعه همکاری فی مابین مد نظر است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/16 - ١٣:٢٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 991