صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم:

بهره گیری از توان نیروهای توانمند و متخصص در بخش مدیریت انرژی

نخستین جلسه "هم انديشي مديريت آب و بازگرداني پساب" در سطح شركت هاي پالايش گاز كشور و به ميزباني شركت پالايش گاز سرخون و قشم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، بیان کرد: مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم اظهار کرد: با بهره گیری از توان نیروهای توانمند و متخصص در بخش مدیریت انرژی، بايد ارتباطاتمان را براي انتقال تجربه، بيشتر كنيم.

وی  افزود: مدیریت آب و پساب صنعتی یکی از چالش های اساسی میادین نفت و گاز بشمار می آید که با برنامه ریزی صحیح مطابق با استانداردها و متناسب با امکانات و فرصت های موجود در هر پالایشگاه از تهدیدات جدی این پدیده جلوگیری شود.

این گزارش می افزاید: اين جلسه به منظور انتقال تجارب فني و بررسي آخرين تكنولوژي و تشريح مباحث مديريت آب و بازگرداني پساب به مدت دو روز در بندرعباس برگزار و در آن، دستاوردهاي فني، اقتصادي و زيست محيطي مديريت حوزه آب و بازگرداني پساب شركت از قبيل تزريق پساب استحصالي از خوراك ورودي به چاه همراه با اجراي روش هاي صيانتي آن ، بهينه سازي و اصلاح حوضچه هاي تبخير و نصب سيستم CPI در راستاي افزايش راندمان و بهبود عملكرد مخازن واحد مشعل و پساب صنعتي جهت بازيافت مايعات گازي و حذف مايعات روغني و نهايتاً كاهش چشمگير آلودگي پساب صنعتي پالايشگاه به مواد هيدروكربني ارائه شد. 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/16 - ١٣:٢٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1018