صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مدير مهندسي و توسعه شركت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد:

روابط عمومي كارآمد و پويا؛ نیاز هر سازمان موفق

امروزه هر سازماني براي تبيين ماموريت ها، اقدامات و فعاليت هاي خود نياز به يك روابط عمومي كارآمد و پويا دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمد فرزانه مقدم مدير مهندسي و توسعه شركت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد در نشست با کارکنان روابط عمومی که با حضور مديرعامل، جمعي از مديران و كاركنان برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق به نقش روابط عمومي در دنياي ارتباطات اشاره و تصريح كرد: همكاران شاغل در حوزه روابط عمومي در جهت پيشبرد ماموريت ها و اهداف شركت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد و به تصوير كشيدن خدمت رساني كاركنان پرتلاش و سخت كوش به مردم و ذينفعان تلاش هاي زيادي مي کنند اما با توجه به وجود بسترهاي ارتباطي و فعاليت رسانه هاي مختلف، مي طلبد از فضاي مجازي براي معرفي بيشتر پالايشگاه بهره مند شوند.

همچنين مدير عمليات پالايشگاه در اين نشست بيان كرد: روابط عمومي هنر و علم اجتماعي، مشاور و امين مديريت و كليه كاركنان و همچنين آئينه زيبايي ها است.

يحيي فيضي با بيان اينكه روابط عمومي ها دريچه ارتباط شركت با افراد درون و خارج سازمان هستند، اضافه كرد: با توجه به سوابق فعاليت هاي گذشته و انجام ماموريت هاي محوله به كاركنان شاغل اين حوزه، جايگاه و نقش اين مجتمع گازي فراتر رفته و واحد روابط عمومي با اطلاع رساني اقدامات صورت پذيرفته گام هاي مثبتي در جهت معرفي هرچه بيشتر خدمات پالايشگاه به مردم و موضوع مسئوليت هاي اجتماعي در سطح شهرستان سرخس برداشته است.

وي ادامه داد: اميد است با حركت به سوي استانداردهاي جهاني و شاخص هاي ارزيابي حوزه ارتباطات، شاهد پويايي روابط عمومي در انجام وظايف محوله باشيم.

همچنين فرمانده پالايشگاه بسيج نیز گفت: در طول ساليان گذشته روابط عمومي با انجام تبليغات محيطي و فضاي مجازي خدمات ارزشمندي را براي معرفي پالايشگاه کرده است.

خضر الياسي خاطر نشان كرد: همه ساله فعاليت هاي مختلف فرهنگي و هنري از سوي واحد بسيج در شهرستان سرخس برگزار مي شود و روابط عمومي حضور پررنگي در اجراي برنامه هاي فرهنگي و انقلابي در سطح شهرستان داشته و همچنان براي تحقق منويات رهبر معظم انقلاب و معرفي دستاوردهاي انقلاب به مردم با پاپگاه مقاومت بسيج همكاري منسجمي دارد.

گفتني است، در پايان اين نشست مديران ارشد پالايشگاه با اهداي لوح از رضا رضازاده فيض آبادي رئيس جديد روابط عمومي شركت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد و كاركنان شاغل در اين حوزه تقدير بعمل آوردند.

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/03/03 - ١٢:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 441