صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مدیر پالايشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی عنوان کرد؛

شاخص 100 درصدی توليد محصولات فاز 19 در سال گذشته

مدير پالايشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبي گفت: با اقدامات نوآورانه و با تكيه بر دانش و توان نيروهاي جوان، فاز 19 مجتمع گاز پارس جنوبی در شرایط مناسب عملیاتی و بهره‌برداری قرار دارد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، سهیل رفیعی، مدیر فاز 19 پارس جنوبی با بیان اینکه این پالایشگاه عملکرد مناسبی در تمام شاخص‌ها در سال گذشته داشته است، افزود: در سال 98 شاخص توليد محصولات پالايشگاه 100 درصد بوده است.

وی با اشاره به اهمیت قابلیت اطمینان در پالایشگاه‌ها گفت: این شاخص نیز برابر 99.68 درصد بوده که نشان دهنده شرایط مناسب واحدهای مختلف فاز 19 است.

رفیعی قابلیت در دسترس بودن  فاز 19 را 97.21 درصد عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه بخشی از واحدهای عملیاتی این پالایشگاه از زمان طرح راه‌اندازی نشده است، با تکمیل راه‌اندازی این واحدها تولید محصولات LPG و اتان به مقدار اسمی پالایشگاه خواهند رسید.

مدیر فاز 19 با بیان اینکه مجتمع گاز پارس جنوبی تلاش و همکاری لازم برای راه‌اندازی واحدهای باقیمانده را با مجری طرح و پیمانکاران انجام می‌دهد؛ گفت: تکمیل واحدهای باقیمانده شامل توربواکسپندرهای ردیف‌های گازی، واحدهای تصفیه اتان و واحدهای تصفیه LPG است که برنامه‌ریزی مناسب برای انجام آن صورت گرفته و با راه‌اندازی این بخش‌ها میزان تولید محصولات رشد چشمگیری خواهد داشت.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/03/06 - ١١:١٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 397