صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

در سال 98 صورت گرفت:

اجراي بيش از 3700 پيشنهاد در مجتمع گاز پارس جنوبي

دبير شوراي همياري و مشاركت كاركنان مجتمع گاز پارس جنوبي از اجرای بیش از 3700 پیشنهاد در این مجتمع طی سال 98 خبر داد .

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، محمدرضا مصلائي در اين باره گفت: كاركنان مجتمع گاز پارس جنوبي در سال 98، 37700 پيشنهاد وارد سامانه نظام پيشنهادها کرده اند به نحوي كه در هر 14 دقیقه یک پیشنهاد در سامانه نظام پيشنهادها ي مجتمع ثبت شده است.

وي در ادامه عنوان داشت: با فرهنگ سازی صورت گرفته در خصوص توسعه مشارکت همکاران غیر رسمی، تعداد 20503 فقره از پيشنهادهاي دريافت شده مربوط به همكاران بخش پيمانكاري است.

مصلائي در ادامه افزود: در طي سال 98 تعداد 35000 پيشنهاد در شوراهاي همياري و مشاركت كاركنان و دبيرخانه هاي فرعي پالايشگاه ها بررسي كه تعداد 7476 پيشنهاد تصويب و از اين تعداد تاكنون 3791 پيشنهاد اجرا شده است.

 وي در ادامه يادآور شد: ثبت و اجراي اين تعداد پيشنهاد نمودي از رویکرد بهبود مستمر، خلاقیت و نوآوري و تفكر مديريت مشاركتي است كه موجبات تعالی سازمانی را فراهم مي آورد.

مصلائي سرانه پيشنهاد مجتمع در سال 98 را 9 پيشنهاد بر نفر اعلام کرد كه نسبت به سال 97رشدي معادل 39 درصد داشته و همچنين نرخ مشاركت جويي كاركنان را 83 درصد اعلام کرد.

اين مقام مسئول در ادامه به نرخ مشاركت جويي100 درصدی در پالایشگاه چهارم اشاره و خاطرنشان كرد: خوشبختانه برای اولین بار در سطح مجتمع پالایشگاه چهارم توانست به نرخ سرانه پيشنهاد 14/7 و مشارکت جویی 100 درصد کارکنان دست یابد که جا دارد از کارکنان، دبیر نظام مشارکت و مدیر آن پالایشگاه تقدیر و تشکر کرد.

وي در ادامه به موضوع "بذر پیشنهاد " اشاره و بیان داشت: از آنجایی که نظام پیشنهادها بایستی در راستای تحقق اهداف سازمان ایفای نقش کند از این رو در سال 98 تعداد 100 فقره بذر پیشنهاد از مدیریت ها و واحدهای مختلف ارائه که جهت اخذ پیشنهاد از همکاران اطلاع رسانی شد که خوشبختانه در تعداد بذر پیشنهاد نسبت به سال قبل رشد 150 درصدی داشتیم.

مصلائي در پايان از مشاركت كليه همكاران و حمايت بي شائبه مدیر عامل، مديران و مسئولين شركت در نهادينه سازي فرهنگ مشاركت جوئي و ارائه پيشنهاد  تشكر و قدرداني کرد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/03/07 - ١٢:٠٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 397