صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران:

کار علمی و پژوهشی؛ لازمه پیشرفت و ترقی در سازمان

لازمه پیشرفت و ترقی، انجام کارهای پژوهشی و دانشی است و دانش، نیازمند علم است؛ بنابراین زمانی می‌توان احساس غرور و سربلندی کرد که کار علمی انجام داده و چیزی را خلق کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سعید توکلی مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران به همراه جمعی از اعضای هیأت‌مدیره و روسای واحدهای ستادی در بازدید از تاسیسات تقویت فشار گاز پتاوه 3، پروژه تعویض سیستم کنترلSCS  وESD  و جایگزینی سیستم جدید کنترل به دست توانمند کارکنان ابزار دقیق این منطقه را بسیار ارزشمند و کم نظیر دانست و با بیان این مطلب، اظهار داشت: واحد ابزار دقیق منطقه دو، قطب ابزار دقیق شرکت انتقال گاز ایران محسوب می شود.

این مقام مسئول در ادامه گفت: در راستای تحقق بخشیدن به طرح ها و برنامه های تولید داخلی در صنعت گاز و درسال حمایت از کالای ایرانی، منطقه دو عملیات انتقال گاز، اقدامات بسیار خوبی را به انجام رسانده است.

به گفته وی، پتانسیل و توان بسیار مناسبی برای پیشرفت، متعالی شدن و دستیابی به اهداف افق 1404 در شرکت انتقال گاز ایران وجود دارد که این توان تحسین برانگیز است.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران منطقه دو را به عنوان منطقه‌ای سرآمد دانست و ضمن آرزوی پیشرفت و موفقیت بیشتر برای کارکنان این منطقه، اظهار داشت: لازمه پیشرفت و ترقی در هر سازمان و نهادی، انجام کارهای علمی- پژوهشی است و انجام چنین کارهایی نیازمند علم است، بنابراین با خلق فکر و ایده است که می‌توان احساس غرور و سربلندی کرد.

وی تصریح کرد: منطقه دو عملیات، در بخش نگهداری و تعمیرات خطوط لوله دارای دانش فنی خوبی است که منجر به صرفه جویی های قابل توجهی می شود.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در ادامه به اتفاق هیأت همراه پس از بازدید از مجتمع تاسیسات تقویت فشارگاز پتاوه در استان کهگیلویه و بویر احمد، از مجتمع تاسیسات تقویت فشار گاز دوراهان واقع در استان چهار محال و بختیاری نیز بازدید به عمل آورد.

در این بازدید، پروژهSCP  تاسیسات دوراهان 1 که جایگزین سیستم کنترل و جمع آوری تابلوهای قدیمیIMEG وCentral Panel  شده بود، افتتاح و آمادگی منطقه جهت همکاری با سایر مناطق و تبادل اطلاعات اعلام شد.

توکلی در ادامه، در راستای تکریم کارکنان در جلسه‌ای در جمع همکاران مجتمع تاسیسات تقویت فشار گاز دوراهان گفت: تلاش، دقت و تدبیر مجموعه کارکنان، کارشناسان و مسئولان تأسیسات دوراهان، در فصل پیک مصرف، نقش به سزایی در توازن انتقال گاز کشور دارد.

شایان ذکر است، در این بازدید مجتبی گلستانه مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران، ضمن عرض خیر مقدم به مدیر عامل و هیأت همراه به تشریح اقدامات انجام شده در سطح تاسیسات تقویت فشار گاز و خطوط لوله پرداخت و گفت: از ابتدای سال جاری تمامی کنترل ها و برنامه تعمیرات به جهت تاسیسات و خطوط لوله انجام پذیرفته و در حال حاضر تمامی واحد ها و بخش ها از قابلیت اطمینان و عملیاتی بسیار بالایی در تدوام انتقال گاز برخوردار هستند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/08/07 - ١٣:٥٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 949